В Україні заблокують ряд сайтів, які загрожують національній безпеці країни

Перегляди: 174

УНН. Найближчим часом, указом президента, будуть введенні  в дію рішення РНБО про блокування ще 100 сайтів, які пропагують російську ідеологію. Про це заявив в ефірі одного з телеканалів начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук

2b818c0b0e3ac19737ef3de2dae8d9a1c2f9057f

«За останній рік було заблоковано близько 2 тисяч фейкових акаунтів, було подано для санкцій близько 200 інтернет-сайтів, які пропагували російську ідеологію. Наразі в цьому році подано ще 100 сайтів, які найближчим часом введенням указом президента в дію рішення РНБО ці сайти будуть також заблоковані», — сказав Климчук.

Також, останнім часом фіксуються цілі групи, мережі інтернет-агітаторів.

«Вони за нашими даними, й це підтверджується матеріалами кримінальних справ, співпрацюють із російськими кураторами, отримують від них грошові винагороди та завдання», — розповів Климчук.

За його словами, основна мета інтернет-агітаторів – це через соціальні мережі максимально дестабілізувати ситуацію на передодні та під час проведення виборів та розпалювання ворожнечі в середині країни.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code