В Україні зобов'яжуть вносити всіх домашніх тварин до реєстру

Перегляди: 258

В Україні пропонують зобов’язати реєструвати тварин в спеціальному реєстрі. Причому торкнутися нововведення може як фермерів, так і власників кішок і собак

1535526152_domashniye-givotnie

Такі правила передбачені законопроектом №9022. При реєстрації потрібно вказати: породу, домогосподарство, в якому перебуває тварина, інформацію про забій, утилізацію, загибель, переміщення корів, свиней і т.д. Якщо ж мова йде про котів і собак, інформацію про переміщення потрібно подавати тільки в разі, якщо чотирилапий перетнув кордон або ж у нього змінився господар.

Заступник голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко пояснив: ці норми – звичайна європейська практика. Документ приймається для того, щоб привести український закон у відповідність з європейським.

Зараз же, за словами нардепа, багато українців розводять тварин фактично без контролю. Якщо ж ввести реєстр, можна буде в майбутньому перевіряти всі щеплення і т.д. Звичайні українці, за словами парламентарія, отримають можливість перевозити своїх тварин за кордон. Зараз “невраховані” коти і собаки фактично не можуть подорожувати разом зі своїм власником.

Якщо тримати в домі, наприклад, собаку, її потрібно зареєструвати лише один раз. Якщо господар вирішив віддати її сусідові, доведеться повторно внести відомості до Єдиного реєстру. Також поінформувати доведеться про смерть тварини.

Источник idbc

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code