В Україну можуть зайти ще два лоукостери

Перегляди: 266

Міністерство інфраструктури України веде переговори, крім Sky Up, ще з двома лоукост-авіакомпаніями про вихід на український ринок

906679

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі Еспресо.TV.

«На початку року ми вели переговори з трьома компаніями. Я не хотів анонсувати, що їх може бути три, тому ми обережно говорили про одну, з якою вже домовилися. Переговори з двома іншими тривають. Та я на 80% впевнений, що в наступному році вони зайдуть на український ринок», – сказав очільник міністерства.

За його словами, компанія Sky Up буде повністю українською, інші – з українським контрольним пакетом.

Поки ми можемо говорити про компанію зі 100% українського приватного капіталу – Sky Up. Дві інші будуть з 49% іноземного капіталу і 51% українського, щоб вони могли здійснювати внутрішні українські рейси. Вони уважно аналізують ринок. Це істотні капіталовкладення, і вони повинні відчувати себе на 100% захищеними і вірити державі,
– зауважив Омелян.

Міністр наголосив, що жодна з лоукост-компаній не матиме преференцій на українському ринку, аби підтримувати формат вільної конкуренції.

«Для нас важливо, щоб це були не тільки внутрішні, а й міжнародні авіаперевезення в форматі вільної конкуренції. Ми не хочемо створювати особливі умови для кого-небудь. Умови будуть рівними для всіх. Конкуренція повинна бути», – додав голова відомства.

Нагадаємо, новостворена національна українська авіакомпанія SkyUp почне роботу з квітня 2018 року. У перший рік своєї роботи SkyUp планує здійснення міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. Наразі компанія перебуває у стадії перемовин про співпрацю з усіма аеропортами України. Вже підписані договори з аеропортами «Київ» і «Бориспіль».

Источник 24tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code