ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ У БУДИНКАХ БІЛОЇ ЦЕРКВИ, ДЕ НЕМАЄ ЛІЧИЛЬНИКІВ

Перегляди: 300

На сайті КП «Білоцерківтепломережа» оприлюднена вартість опалення за жовтень, листопад, грудень 2017 року як у будинках з лічильниками, так і без приладів обліку

9492d34aeaff0c196b67b67d4c27f695_L

І якщо вартість опалення в будинках з лічильниками різна, залежно від будинку, то мешканці, у чиїх будинках немає приладів обліку тепла, сплачували однакову вартість опалення:

— у жовтні — 7, 97 грн з кв м

— у листопаді — 26, 7 грн за кв м

— у грудні — 29, 46 грн за кв м

При цьому Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила нові тарифи на теплову енергію для потреб населення з 29 листопада 2017 року для КП «Білоцерківтепломережа». Вони становлять:

— 1301, 76 грн за 1 Гкал (у будинках з лічильниками)

— 33, 29 грн за 1 кв м опалювальної площі (у будинках без лічильників)

Проте згідно постанов Кабінету міністрів, нарахування вартості опалення для будинків без лічильників відбувається з урахуванням погодніх умов, тому при теплій погоді вартість опалення нижча, ніж встановлена Нацкомісією.

Також нагадуємо, що  відповідно до постанови КМУ № 848 у випадку відсутності будинкового лічильника тепла необхідно сплачувати обов’язкову частку платежу, яка зазначена у квитанції. А в разі, коли субсидія нарахована в межах соціальної норми житла та є понаднормова площа квартири, необхідно щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу + повну вартість за понаднормову площу.

За інформацією сайту http://bctm.com.ua

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code