Василь Хмельницький планує побудувати кластер харчопрому в проекті «Біла Церква 2»

Перегляди: 232

Група UFuture бізнесмена Василя Хмельницького має намір залучити в Індустріальний парк «Біла Церква 2», зареєстрований Мінекономрозвитку минулого тижня, близько $150 млн інвестицій, створивши на його території кластер харчової промисловості

maxresdefault-49-860x484

Про це повідомив директор ВП «Біла Церква» Володимир Хмуріч, передає Інтерфакс-Україна.

«Сума інвестицій — не більше ніж прогнози. Важко спрогнозувати, який клієнт буде заходити», — зазначив він, коментуючи необхідність створення другого індустріального парку на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району, де в квітні поточного року зареєстрований перший ІП «Біла Церква» групи UFuture.

За словами В.Хмурича, рішення про створення другого парку було продиктовано зацікавленістю компаній харчової промисловості.

«Ми бачимо наміри компаній харчопрому, на сьогодні вже підписані два меморандуми, і хочемо розмістити цих клієнтів окремо в харчовому кластері, з урахуванням того, що у них особливі вимоги по санітарній зоні, екологічні вимоги. А оскільки у нас є вільна земельна ділянка, вирішили створити на ній новий ІП», — сказав він

Перший індустріальний парк «Біла Церква» на території Шкарівської сільради зареєстрований МЕРТ в квітні поточного року, на його території в даний час завершується будівництво першого заводу — з виробництва електровстановлюваних систем Plank Electrotechnic.

Як пояснює В.Хмуріч, якщо основною спеціалізацією другого парку буде харчопром, то першого — інших галузей промисловості.

«Звичайно, якщо якимось клієнтам харчопрому будуть підходити умови першого парку, ми не відмовимо, але пропонувати будемо в першу чергу другий», — зазначає він.

За його оцінкою, в обидва парки планується залучити не менше ніж по $100 млн інвестицій.

«Тільки по забудові — а це 10-15 га з 35 га площі парку — це вже $50 млн, а плюс обладнання і т.д.», —пояснює В.Хмуріч.

Довідка

UFuture Investment Group з головним офісом в Брюсселі створена восени 2017 року і об’єднала бізнес-проекти Василя Хмельницького. До складу групи увійшла українська девелоперська компанія UDP, спеціалізацією якої є реалізація великих інфраструктурних проектів. Крім того, конгломерат об’єднав бізнеси в таких напрямках, як UDP Renewables, ІП «Біла Церква», інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.

Источник idbc

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code