Вбивцею Шеремета була жінка

Перегляди: 478

Опубліковано відео закладки вибухівки під автомобіль журналіста

Видання «Обозреватель» оприлюднило записи камер спостереження, зроблені за кілька годин до вбивства Павла Шеремета.

Вибуховий пристрій під автомобіль Subaru, на якому Шеремет поїхав на ранковий ефір, заклала жінка. На записах камер видно, що з нею в парі працював і чоловік.

Видання пише, що невідомий чоловік в 00 годин 22 хвилини (такий час зафіксувала камера спостереження) підходить до припаркованого автомобіля, на якому вранці підірвався Шеремет. Чоловік підійшов до машини, сів біля дверей водія і підготував все для прикріплення вибухового пристрою — протер днище Subaru.

О 2 годині 33 хвилини чоловік і жінка йдуть в напрямку будинку, де жив Шеремет — з вул. Ярославів Вал вниз на Івана Франка (з парного боку) — на відстані близько 15 метрів один від одного.

111_01Скріншот Google Maps

В руках жінки сумка чи пакет — помітно, що ноша важка. За інформацією «Обозревателя», слідство вважає, що саме в ній знаходилася бомба. О 2:38 бачимо, що двоє зустрілися, перекинулися кількома словами і розійшлися по різні боки дороги. Чоловік почав імітувати ходу людини напідпитку.

222_01Місце зустрічі кілерів. Скріншот Google Maps

О 2 годині 39 хвилин чоловік йде вниз, а жінка в цей час зупиняється біля автомобіля Subaru, мабуть дістає з сумки / пакета вибуховий пристрій і закладає його під днище (в районі водійського сидіння), після чого йде геть. Процес закладки зайняв не більше хвилини. За версією слідства, чоловік  через дорогу «страхував» жінку-кілера.

333Місце, де стояв автомобіль. Скріншот Google Maps

Джерело «Обозревателя» повідомило, що місце в глибині двору, де зазвичай паркували Subaru, виявилося зайнято мікроавтобусом з іногородніми номерами. Як тільки автомобіль Притули поставили на вільне місце, бус виїхав. Чи було це випадковістю — поки невідомо. Однак перевіряється версія, що це було зроблене навмисно, для полегшення «роботи» кілерів — тобто змусити водія Subaru поставити автомобіль подалі від вікон, в зручному для закладення вибухового пристрою місці.

 

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code