Вибори Президента найближчим часом виграла б Тимошенко, — опитування КМІС

Перегляди: 841

Якби вибори Президента України проходили в середині листопада 2016 року, то найбільше голосів отримала б лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко

mouse-medium

Про це свідчить опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології.

За результатами анонімного опитування респондентів (методом «таємного ящика»), якби вибори Президента України проходили в середині листопада 2016 року, то в першому турі найбільше голосів отримала б Тимошенко (24% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). На другому місці — Порошенко (17,9%).

У разі виходу до другого туру Юлії Тимошенко і Петра Порошенка, найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко.

Разом з тим, за результатами анонімного опитування респондентів (методом «таємного ящика»), якби парламентські вибори відбулися в середині листопада, пройшли б представники семи політичних сил.

Велику підтримку, ніж інші партії, отримала б ВО «Батьківщина» (20% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). Далі за рівнем підтримки йдуть «Блок Петра Порошенка» (13,3%), Радикальна партія Олега Ляшка (9,8%), «Опозиційний блок» (9%), партія «За життя» (8,2%), «Самопоміч»(6,0%) і" Громадянська позиція "(5.8%). Партія «Свобода» на межі проходження (4,9%), повідомляють соціологи КМІС.

З 4 по 13 листопада 2016 Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення клієнта провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом особистого інтерв'ю опитано 2039 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступінчастою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, яка репрезентативна для населення України старше 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Источник Цензор

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code