Відтепер українці зможуть приватизовувати житло в гуртожитках

Перегляди: 292

Президент Петро Порошенко узаконив приватизацію житла в гуртожитках

182858 (2)

Про це повідомляється на сайті ВРУ.

Глава України Петро Порошенко підписав закон, яким дозволив приватизовувати житло у гуртожитках. Це право матимуть люди, у яких є договір оренди та трудові відносини з підприємством, на балансі якого перебуває гуртожиток.

Серед умов, які надають право на приватизацію — відсутність іншого свого житла та фактичне проживання в гуртожитку не менше п'яти років.

Варто зазначити, що право на приватизацію поширюється на приміщення в гуртожитках, побудованих в радянські часи на загальнодержавні кошти, в тому числі за рахунок державних і колективних підприємств та організацій.

Також можна приватизовувати приміщення, включені до статутних капіталів (фондів) господарських товариств та інших організацій, створених в процесі приватизації (корпоратизації) колишніх державних або комунальних підприємств, в тому числі ті, які в подальшому були передані до статутних капіталів інших юридичних осіб або відчужені іншим способом.

  • Верховна Рада проголосувала за законопроект №1076 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»

Источник espreso.tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code