Вільний обіг зброї підтримують 89% українців – опитування

Перегляди: 498

Це дозволить знизити рівень злочинності, вважають прихильники відповідного закону

За прийняття найближчим часом закону, який би регулював обіг зброї для цивільного населення, виступає 93% українців, при цьому 89% – підтримують включення в цей закон норми про надання громадянам права на володіння короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю (пістолетів, револьверів) для самозахисту.

Про це свідчать дані опитування, проведеного дослідницьким центром СФЕРА.

Основними аргументами прихильників цього закону і включення в нього норми про володіння короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю є те, що це приведе до зниження рівня злочинності (63%), підвищення соціальної відповідальності громадян (58%) і буде фактором стримування для проявів сепаратизму і тероризму (42%).

Водночас основними аргументами противників надання відповідного права були побоювання, що це призведе до зростання жертв через побутові конфлікти (7%), що зброю зможуть придбати психічно неврівноважені люди (5%) і це вплине на зростання злочинності (5%).

 

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко звернувся до Володимира Гройсмана з проханням скликати засідання робочої групи комісії, щоб обговорити можливість ухвалення закону «Про цивільну зброю і боєприпаси».

Зазначимо, що петиція набрала понад 36 тисяч підписів з мінімально необхідних 25 тисяч голосів, щоб її розглянув Президент. Однак Адміністрація Президента провалила всі терміни розгляду цього документа.

Джерело: korrespondent.net

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code