Владний непотизм: Депутат працевлаштувала чоловіка на впливову посаду у митних органах України

Перегляди: 826

Народний депутат України від “Блоку Петра Порошенка”, кандидат на посаду міського голови Львова Оксана Юринець працевлаштувала свого чоловіка на впливову посаду у митних органах України

Народна обраниця від БПП завдяки владним зв’язкам прилаштувала чоловіка на грошову посаду на митниці, передає ІНФОРМАТОР.

Оксана Юринець

Про це свідчить відповідна сторінка на офіційному порталі Територіальних органів ДФС у Львівській області.

Чоловік народної обраниці – Олег Романович Юринець, до цього займався вихованням дітей, а з просуванням дружини у партії “Удар” займав менш привабливі посади у структурах Державної екологічної інспекції у Львівській області, зокрема – на посту екоконтролю “МАПП Краковець”.

Окрім цього, Олег Юринець є депутатом Пустомитівської районної ради – заступником голови постійної комісії з питань екології, природних ресурсів і охорони довкілля. Інформація щодо балотування Олега Юринця на цьогорічних місцевих виборах відсутня.

Згідно розслідування галицьких журналістів, на пості “Малехів”розмитнюється уся промислова продукція (головно сировина) таких гігантів, як “Nestle” (“Світоч”), львівська кавова фабрика “Галка”, “Проктер енд Гембл Україна”, Львівська тютюнова фабрика, Львівський лікеро-горілчаний завод та інші. На цій посаді заробляються мільйони доларів. Так, за словами джерела, яке побажало залишитися інкогніто, “Вони організували окремий канал, через який розмитнюють сировину, яку ввозять в Україну. Шляхом хабарів, занижуючи коефіцієнти розмитнення, бюджет України недоотримує мільйони доларів. Скажімо, якщо в автомобільній фурі знаходиться товару на півмільйона доларів, то хабар за її розмитнення може сягати до 10 тисяч євро”, – підсумував інформатор.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code