Волонтери опублікували масштабну інтерактивну базу даних російської агресії

Перегляди: 216

Сьогодні, 12 квітня, міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm представляє інтерактивну базу даних російської агресії проти України, Грузії та Сирії. База Russian Aggression — це результат роботи волонтерів за чотири роки. Це понад 1700 OSINT-розслідувань InformNapalm, вони систематизовані і розділені на дві групи:

russian-agression-data_main

  • російське озброєння, виявлене на Донбасі;
  • підрозділи російської армії, що брали участь в агресії проти України, Грузії, Сирії.

База містить масштабні факти вторгнення.
Понад 1300 російських військовослужбовців з 89 формувань ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 44 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.

Зображення шевронів військових частин і фото зразків техніки — клікабельні посилання, які ведуть до повних текстів розслідувань.

База Russian Aggression буде корисною журналістам і експертам, які досліджують участь Росії у збройних конфліктах та гібридних війнах. У цей час база доступна українською, англійською, болгарською, російською мовами.

Волонтери InformNapalm звертаються до патріотичних сайтів, інформаційних ресурсів і ЗМІ: якщо ви хочете, щоб систематизовані розслідування нашої спільноти завжди були під рукою в журналістів та експертів, напишіть про нашу базу, поставте текстове чи банерне посилання на своєму сайті, повідомте про появу цієї бази друзям і знайомим у соцмережах.

Кожна нова брехня російської пропаганди має бути випалена з допомогою доказів та фактів. Давайте разом писати історію боротьби з агресором і спільно викривати його на світовій арені, під час дипломатичних зустрічей, на сайтах та інтернет-форумах. Тільки так ми зможемо посилити політичний та інформаційний тиск на Російську Федерацію. Примушування агресора до миру має бути безкомпромісним.

Источник  informnapalm.org

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code