Восьмий місяць роботи Офісу президента: як команда Зеленського виконує обіцянки

Перегляди: 121

«Слово і Діло» продовжує відстежувати виконання обіцянок президентом України Володимиром Зеленським та його командою. За вісім місяців роботи керівники Офісу президента України виконали 21 обіцянку, провалили – 5, на стадії реалізації перебуває 33 обіцянки

Screenshot_77

Нагадаємо, з початку роботи Офісу президента «Слово і Діло» моніторить обіцянки його керівника Андрія Богдана та його заступників. Загалом керівництво ОПУ дало 59 обіцянок.

З початку роботи ОПУ його керівництво дало 59 обіцянок. Протягом восьмого місяця Юлія Ковалів дала дві нові обіцянки щодо транзиту газу.

З 21 грудня 2019-го до 20 січня 2020 років тільки дві нові обіцянки з’явилися на рахунку заступниці керівника ОПУ Юлії Ковалів. Що стосується виконаних чи провалених обіцянок, ситуація не змінилась порівняно із груднем.

Напередодні нового року 31 грудня Юлія Ковалів пообіцяла, що протягом 5 років споживачі в Україні та ЄС будуть отримувати безперебійне постачання газу. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

У тому ж пості заступниця керівника ОПУ пообіцяла, що Україна буде «боротися» проти будівництва «Північного потоку-2».

«Україна залишається надійним транзитером і далі боротиметься проти проєктів, що підривають нашу енергетичну безпеку, зокрема, «Північного потоку-2», – йдеться у повідомленні Юлії Ковалів.

Источник slovoidilo

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code