Холодницький: Покажемо докази у «справі Онищенка» у ВР

Перегляди: 569
 Олександр Онищенко не є підозрюваним у справі «Укргазвидобування»

Про це в інтерв'ю Українській правді заявив голова Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«На даний час народний депутат Онищенко не є підозрюваним у вказаному впровадженні. Оскільки ми не можемо оголосити підозру людині, яка має статус народного депутата і якій цей статус не знято відповідно до закону.  Поки немає постанови ВР про притягнення до відповідальності, підозра не може бути повідомлена. Хоча вже текст набраний, лишається тільки поставити дату», — зазначив він.

За його словами, 29 червня відбудеться засідання регламентного комітету ВР щодо даної справи.

«Думаю, там ми частину доказів продемонструємо на засіданні цього комітету», — зазначив антикорупційний прокурор.

Також Холодницький зазначив, що провадження у даній справі було відкрито 4 грудня.

«Півроку нам знадобилося, щоб провести низку слідчих дій, весь комплекс слідства, допити... Коли вже є подання на зняття недоторканості — значить, вже є обгрунтовані підозри, і є докази, що людина вчинила певний злочин», — додав Холодницький.

Коментуючи «опір» Онищенка і його дії під час слідства у справі, Холодницький зазначив: «Звичайно, ми не чекали, що буде легко і що людина буде сидіти і чекати, поки по неї прийдуть».  Також він додав, що у прокуратурі «були готові» до того, що захист фігурантів справи будуть захищати будь-якими методами.

При цьому він запевнив, що особисто йому у «справі Онищенка» не надходило ніяких дзвінків від будь-яких високопосадовців щодо фігурантів справи.

«У справі Онищенко ніхто не дзвонив, хоча знаю, що слідкують за справою, у т.ч. — у  найвищих кабінетах», — зазначив Холодницький.

Джерело: Українська правда 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code