Христина Бердинських (журналіст «Громадського»): Тіньові готівкові схеми маршруток «Київ — Біла Церква»

Перегляди: 99

Нещодавно я їздила у відрядження до Білої Церкви на концерт 95 кварталу. Мій друг, іноземний журналіст, з яким ми туди вирушили, купив нам квитки через Інтернет. На пошту прийшов ваучер, який нам потрібно було обміняти в касі автовокзалу на квитки, що ми й зробили

8e6ecde13e79feb88

Підходимо до маршрутки Київ-Біла Церква з нашими квитками, які коштували 68 грн. 70 коп. кожен, даємо водію, а він починає на нас кричати: «Навіщо ви купували квитки? Квитки потрібно купувати ЛИШЕ у водія, про це всі знають».

Ми відповіли: «Вибачте, звісно, але ми вже з квитками, ситуацію не змінити, і ми хочемо поїхати по ним до Білої Церкви». На що водій відповів, що нас до маршрутки не пустить.

Я перепитала: «Тобто ви не пустите нас в маршрутку, тому що ми легально купили квитки?». «Не пущу!», — потворив водій і додав, що ніхто в Україні не купує квитки через Інтернет.

«А ми купили», — повторила я. «Навіщо? Ви ж переплатили купу грошей!», — не заспокоювався водій. Ми заплатили 68 грн. 70 коп., а у водія було б по 60 грн. «І що нам робити? Ви нас справді не пустите в маршрутку?» – ще раз запитала я. «Так, я на вас втрачаю гроші, а в мене сім'я». «Тоді я викличу поліцію. Нас не пускають в автобус з квитками, які ми легально купили!», — вже кричала я.

Тоді водій, порадившись з колегами, запропонував нам такий варіант. Я поїду в одній маршрутці, а мій колега – в наступній. Щоб кожен водій втратив лише за 1 непроданий ним білет, а не за 2. Я пояснила, що ми купили сусідні місця, і поїдемо лише разом, і в першій маршрутці. Після того, як ми почули ще тисячу прокльонів у нашу адресу, нас все таки посадили в 1 маршрутку, і ми потрапили на концерт вчасно. Водій, заспокоївшись, ще раз підкреслив, що ми могли зекономити 18 гривень, якби купили у нього. Ось з таким боєм вдалося поїхати по квиткам, які ми купили в Інтернеті.

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code