Хто не платить податки в Україні. ТОП-100

Перегляди: 262

$3,9 мільярда заборгували бюджету платники податків — суб'єкти господарської діяльності. Багато боржників знаходяться в стані припинення діяльності. БізнесЦензор дослідив, що це за компанії

650x402 (1)

Загальний податковий борг платників податків становить 106 млрд грн. Це на 35 млрд грн більше, ніж в травні 2018 року, коли БЦ публікував попередній рейтинг податкових боржників.

За підтримки компанії YouControl БЦ публікує ТОП-100 боржників податків України. 

Цифри вказані з урахуванням боргів підприємств окупованого Донбасу та Криму.

Сотня найбільших податкових боржників винна бюджету країни 51,26 млрд грн. Це дані на квітень 2019 року. Ще 1,4 млрд грн податків заборгувала сотня фізичних-осіб підприємців.

Половина компаній в нашому рейтингу перебувають в стані припинення, вони ліквідовані або проти них порушено справу про банкрутство. Тобто, стягнути з них податковий борг майже неможливо.

Так, 34 компанії, які перебувають у стані припинення, заборгували бюджету 14,7 млрд грн. Одинадцять компаній, проти яких порушена справа про банкротство, заборгували 3 млрд грн.

А сукупний борг чотирьох ліквідованих компаній – 684 млн грн.

Податковий борг за регіонами

Найбільший обсяг податкового боргу сконцентровано в Києві. Мова йде про 40,14 млрд грн, або 38% усього податкового боргу юридичних осіб та ФОП.

Підприємці Донецької області, включно з компаніями з окупованих територій, заборгували 13,3 млрд грн. В Київській області податковий борг становив 8,4 млрд грн, Дніпропетровській – 7,2 млрд грн, а в Харківській – 6,16 млрд грн.

Найменші обсяги податкового боргу в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях: 436 млн грн, 326 млн грн та 225 млн грн відповідно.

Податкові борги за областями

Регіон Сума боргу %
Київ 40138 38%
Донецька 13330 13%
Київська 8415 8%
Дніпропетровська 7207 7%
Харківська 6159 6%
Запорізька 4879 5%
Полтавська 3707 3%
Луганська 3192 3%
Львівська 3085 3%
АРК 2371 2%
Одеська 2216 2%
Кіровоградська 1845 2%
Івано-франківська 1181 1%
Волинська 1062 1%
Черкаська 977 1%
Сумська 933 1%
Миколаївська 916 1%
Вінницька 870 1%
Херсонська 770 1%
Чернігівська 680 1%
Житомирська 672 1%
Рівненська 578 1%
Закарпатська 505 0%
Хмельницька 436 0%
Тернопільська 327 0%
Чернівецька 226 0%

Найбільші державні боржники

Найбільшим боржником залишається нафтовидобувна компанія «Укранафта», яка винна бюджету 15,5 млрд грн податків.

Виникнення цих боргів напряму пов'язане з виводом грошей з компанії оточенням олігарха Ігоря Коломойського. Його групі Приват належить 42% акцій «Укрнафти». Детальніше про це можна прочитати в нашому матеріалі.

Компанія та її головний акціонер – НАК «Нафтогаз», лобіюють погашення цього боргу у цікавий спосіб: НАК має викупити в «Укрнафти» 4 млрд куб. м газу і за ці гроші погасити податковий борг. Про повернення грошей, виведених компаніями з орбіти групи «Приват», не згадують.

Без врахування боргу «Укрнафти», держпідприємства заборгували бюджету 11,3 млрд грн. Загалом державні компанії є одними з найбільших неплатників податків. Переважно це державні шахти та обленерго.

Так, державні вугільні підприємства заборгували 8 млрд грн податків.

Борг одного з найбільших обленерго країни «Запоріжжяобленерго» – 578 млн грн. В травні 2018 року сума боргу була значно меншою і становила 328 млн грн. Борг «Черкасиобленерго» – 200 млн грн.

«Запоріжжяобленерго» та «Черкасиобленерго» було використані в схемі виводу грошей з державних обленерго через компанію «Енергомережа» Дмитра Крючкова.

Нещодавно його екстрадували в Україну і він дав покази проти бізнесменів братів Суркісів та Ігоря Кононенка – партнера діючого президента Петра Порошенка. Їх Крючков назвав організаторами цієї схеми.

Ще один крупний податковий боржник – ДП «Завод імені В.О.Малишева». Цей виробник військової бронетехніки не доплатив бюджету 456 млн грн податків.

3,2 млрд грн податкових боргів висить на збанкрутілих банках, які знаходяться у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) на ліквідації.

Найбільші приватні боржники: олігархи та політики

Приватні компанії, які належать олігархам та політикам, заборгували державному бюджету 22,5 млрд грн. Це половина від усього боргу сотні найбільших неплатників податків.

Сюди ми включили і борги «Укрнафти». Контрольний пакет компанії хоч і належить державі, але її багатомільярдні борги перед бюджетом виникли в результаті дій групи «Приват» олігарха Коломойського.

Окрім історії з «Укрнафтою» ще три компанії, які мають відношення до «Привату», заборгували державі 1 млрд грн податків.

На другому місці ТОВ «Парком Транс» з боргом в 2 млрд грн. Компанія з групи мережі АЗС «БРСМ-Нафта» Андрія Біби та Едуарда Ставицького – колишнього міністра енергетики при Вікторі Януковичі. В 2018 році партнери розділили бізнес і бренд БРСМ залишився за Бібою. Ставицький переховується в Ізраїлі, де отримав громадянство і змінив ім'я на Натан Розенберг.

Нещодавно журналісти зафіксували спілкування Ставицького з Коломойським, який підтримував на виборах Володимира Зеленського.

Борг концерна «Стірол» становив 1,3 млрд грн. Підприємство знаходиться на окупованій РФ території. Входить в групу Ostchem олігарха Дмитра Фірташа.

Серед сотні найбільших податкових боржників перебувають і компанії п'ятьох народних депутатів.

В цій категорії найбільший борг у виробника шин ПАТ «Расова», яка належить нардепу та олігарху Костянтину Жевагу – акціонеру гірничо-рудної компанії Ferrexpo.

Наразі компанія перебуває в стані припинення. Банкротом «Росаву» визнали на початку року. Компанія Жеваго винна Національному банку 5,7 млрд грн. Схоже, саме тому олігарх вирішив обанкрутити юридичну особу, а активи перевести на іншу компанію.

Борги олігархів та народних депутатів

Назва Сума, млн грн Статус Акціонери
ПАТ «УКPНAФТА» 15 579 не перебуває в процесі припинення 51% — держава через НАК «Нафтогаз», 42% — «Приват» Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова
ТОВ «ПАРКОМ ТРАНС» 2 041 не перебуває в процесі припинення Входила в групу мережі АЗС «БРСМ-Нафта» Андрія Біби та Едуарда Ставицького. В 2018 році партнери розділили бізнес і бренд БРСМ залишився за Бібою.
ПАТ «КОНЦЕРН СТИРОЛ» 1 328 не перебуває в процесі припинення Група Ostchem олігарха Дмитра Фірташа. Завод — на окупованій території
ПАТ «РОСАВА» 1 282 в стані припинення Костянтин Жеваго
ПАТ «ВЕСТА — ДНІПРО» 410 порушено справу про банкрутство Народний депутат НФ Денис Дзендзерський
ТОВ «ГАРАНТ-УТН» 387 не перебуває в процесі припинення Група Приват Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова
ТОВ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ДНІПРО» 342 не перебуває в процесі припинення Група Приват Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова
ТОВ "ФІРМА «АВІАС» 279 в стані припинення Група Приват Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова
ПАТ "ЛИСИЧАНСЬКИЙ СКЛОЗАВОД «ПРОЛЕТАРІЙ» 243 в стані припинення Входило в орбіту народного депутата Юрія Бойка
ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД» 204 порушено справу про банкрутство Сергій Тарута
ТОВ «ВОГ ТРЕЙДИНГ» 189 не перебуває в процесі припинення Народний депутат Степан Івахів, Роман та Софія Єремеєви
ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ АВТОСКЛАДАЛЬНИЙ ЗАВОД» 150 в стані припинення Група АІС Дмитра Святаша
ПП «ВОРЛЕНД ТРЕЙДІНГ» 138 не перебуває в процесі припинення Андрій Фаворов — член правління НАК «Нафтогаз Україна»

Виробник акумуляторів «Веста-Дніпро», який перебуває в процедурі банкротства, не заплатив бюджету 410 млн грн. Компанія належить нардепу від Народного фронту Денису Дзендзерському. Шансів на погашення цього боргу немає – депутат паралельно винен банкам 5 млрд грн і не поспішає їх віддавати.

ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» депутата і колишнього олігарха Сергія Тарути заборгував бюджету 204 млн грн. Підприємство також перебуває в процедурі банкротства.

Нафтотрейдер ТОВ «ВОГ Трейдинг» винен державі 190 млн грн. Компанією володіють народний депутат від «Волі народу» Степан Івахів та спадкоємці покійного Ігоря Єремєєва — Роман та Софія Єремєєви.

Борг ТОВ «Кременчуцький Автоскладальний Завод» нардепа Дмитра Святаша становить 150 млн грн. Компанія перебуває в стані припинення.

Закриває список податкових боржників, які належить політично важливим особам, ПП «Ворленд Трейдінг» з боргом 138 млн грн. Компанія записана на Андрія Фаворова – член правління НАК «Нафтогаз України» і керівника газового дивізіону.

Працювати в НАК Фаворов почав на початку 2019 року. До цього він був співвласником групи компаній «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ), яка займається імпортом газу в Україну.

ТОП-100 податкових боржників

Назва Сума, млн грн Статус Акціонери
ПАТ «УКPНAФТА» 15 579 не перебуває в процесі припинення 51% — держава через НАК «Нафтогаз», 42% — «Приват» І.Коломойського та Г.Боголюбова
ТОВ «ПАРКОМ ТРАНС» 2 041 не перебуває в процесі припинення Входила в групу мережі АЗС «БРСМ-Нафта» Андрія Біби та Едуарда Ставицького. В 2018 році партнери розділили бізнес і бренд БРСМ залишився за Бібою.
ПП «ПЕТРА-РЕЗЕРВ» 1 842 в стані припинення Була постачальникомімпортних нафтопродуктів в структурі KLO
ПАТ «КОНЦЕРН СТИРОЛ» 1 328 не перебуває в процесі припинення Група Ostchem олігарха Дмитра Фірташа. Завод — на окупованій території
ПАТ «РОСАВА» 1 282 в стані припинення Костянтин Жеваго
ДП «СЕЛИДІВВУГІЛЛЯ» 912 в стані припинення Держава
ПАТ «ПІВДЕНКОМБАНК» 890 в стані припинення У Фонді гарантування вкладів (належав Руслану Циплакову)
ТОВ «МІЖГАЛУЗЕВА ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» 882 в стані припинення Костянтин Жуковський
ПАТ «КРЕАТИВ» 814 в стані припинення Компанія записна на офшори: Джіорналіта КО ЛТД (Кіпр), Долебрер Холдінгз ЛТД (Кіпр), Зеруін Ко ЛТД (Кіпр), Транслоджистік Сервісез ЛТД (БВО)
ДП «МАКІЇВВУГІЛЛЯ» 806 не перебуває в процесі припинення Держава
ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ» 602 в стані припинення Держава
ТОВ «АВТОСЕРВІС-Т» 595 в стані припинення В стані ліквідації. Записана на Олександра Коровіна
ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» 578 не перебуває в процесі припинення Держава. Міноритарні власники – Суркіси, Коломойський та Григоришин
ДП «АНТРАЦИТ» 566 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ «ОЛІМП-ОІЛ» 533 не перебуває в процесі припинення Записана на фізособу Людмилу Коваленко з Луганська
ДП "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ «КРАСНОЛИМАНСЬКА» 521 не перебуває в процесі припинення Держава
ПАТ «БАНК ФОРУМ» 515 в стані припинення У Фонді гарантування вкладів (належав Вадиму Новинському)
АГРАРНИЙ ФОНД 487 не перебуває в процесі припинення Держава
ДП «ДОНБАСАНТРАЦИТ» 471 не перебуває в процесі припинення Держава
ЗАТ «ЗАВОД КОМУНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ» 460 в стані припинення Російський бізнесмен Ігор Чуркін
ДП «ЗАВОД ІМЕНІ В.О.МАЛИШЕВА» 456 порушено справу про банкрутство Держава
ДП "ДОНЕЦЬКА ВУГІЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ " 446 не перебуває в процесі припинення Держава
ДП «МИРНОГРАДВУГІЛЛЯ» 441 в стані припинення Держава
ТОВ "СТРАХОВЕ ТОВАРИСТВО «ДОМІНАНТА» 436 не перебуває в процесі припинення Записана на Василя Горячова. Мала відношення до Сергія Арбузова
ТОВ «ІНТЕРЛІЗІНВЕСТ» 433 в стані припинення Володіла 2,4 тис. вантажних вагонів, які перейшли в у власність ЄББР
ПАТ «ВЕСТА — ДНІПРО» 410 порушено справу про банкрутство Народний депутат НФ Денис Дзендзерський
ПАТ «ТЕРРА БАНК» 404 в стані припинення У Фонді гарантування вкладів
ТОВ «ГАРАНТ-УТН» 387 не перебуває в процесі припинення Група Приват І.Коломойського та Г.Боголюбова
ТОВ «НК АЛЬФА-НАФТА» 385 порушено справу про банкрутство (санація) Записана на кіпріотів. Мала відношення до групи Приват І.Коломойського та Г.Боголюбова
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ «ДНІПРОПРОМРЕМОНТ» 372 в стані припинення Ігор Половий
ДП «ШАХТАРСЬКАНТРАЦИТ» 367 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ «СТРОНГ ЛІМІТЕД ГРУПП» 364 в стані припинення Олександр Курач з Донецька
ПАТ «ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ» 354 не перебуває в процесі припинення Держава
АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» 349 не перебуває в процесі припинення Контроль належить державі. Міноритарна частка – у Костянтина Григоришина
ТОВ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ДНІПРО» 342 не перебуває в процесі припинення Група Приват І.Коломойського та Г.Боголюбова
ДП «УКРЗАЛІЗНИЧПОСТАЧ» 335 в стані припинення Держава
ТОВ «ВОСТОКСНАБАГРО» 332 не перебуває в процесі припинення Анжела Михайлова з окупованого Донецька
ПАТ "ШАХТОУПРАВЛІННЯ «ДОНБАС» 323 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ «ЕКО ЛІДЕР» 310 не перебуває в процесі припинення Сергій Брюхович з Луганської області. Фіктивне підприємство. Проходило у кримінальній справі за підозрою у фінансуванні протидії мирних протестів в кінці 2013—2014 року, під час Революції гідності
ПАТ «ШАХТА ІМЕНІ О.Ф. ЗАСЯДЬКА» 309 не перебуває в процесі припинення Окупована територія. Належала депутату ОБ Юхиму Звягільському
ТОВ «ТРЕСТБУД-1» 289 не перебуває в процесі припинення Станіслав Гапко
ТОВ "ФІРМА «АВІАС» 279 в стані припинення Група Приват І.Коломойського та Г.Боголюбова
ПП «ЕЛЛАДА» 278 в стані припинення ТРАНСЛОГІСТІК СЕРВІСІЗ ЛТД (БВО)
ДП «ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» 276 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ «ПОЛІПРОМАГРО» 275 не перебуває в процесі припинення Алла Малюганова з Криму. Агротрейдер
ДП «ТОРЕЗАНТРАЦИТ» 270 порушено справу про банкрутство Держава
ДП «ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ» 266 в стані припинення Держава
ТОВ «УКРАЇНСЬКА МУКОМЕЛЬНА КОМПАНІЯ» 263 не перебуває в процесі припинення Олександр Романько
ТОВ «ТАВР-ПЛЮС» 251 не перебуває в процесі припинення Борис Лисицин
АТ «ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» 246 не перебуває в процесі припинення Фонд державного майна
ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» 243 порушено справу про банкрутство Держава
ПАТ "ЛИСИЧАНСЬКИЙ СКЛОЗАВОД «ПРОЛЕТАРІЙ» 243 в стані припинення Входило в орбіту народного депутата Юрія Бойка
АТ «ОРІАНА» 240 не перебуває в процесі припинення Держава
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» 238 не перебуває в процесі припинення Донецька обласна рада
ТОВ «ТК АГРОВОСТОК» 233 не перебуває в процесі припинення Сергій Трофімов з окупованого Донецька
ПАТ «АЗОВЗАГАЛЬМАШ» 231 порушено справу про банкрутство Світлана Савчук
ПАТ «МОСТОБУД» 230 порушено справу про банкрутство Анна Бондар та Світлана Продівус
ДП "ШАХТОУПРАВЛІННЯ «ПІВДЕННОДОНБАСЬКЕ № 1» 229 в стані припинення Держава
ТОВ «САКУРА ІНТЕРПЛЮС 2017» 224 не перебуває в процесі припинення Олександр Гандзюк
ТОВ «РОСТРАНСНАФТОПРОДУКТ» 223 не перебуває в процесі припинення Дмитро Галкін з Донецька. Паливний трейдер
ДП «УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ» 206 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ» 206 не перебуває в процесі припинення Володимир Лук'яненко, Максим Марков
«СОЮЗ-ВІКТАН» ЛТД 205 в стані припинення Білгрем Холдінгс (23%. Кіпр), Джи.Пі.Фінінвест (23%. Кіпр), Бі Енд Кей Менеджмент АГ (23%. Швейцарія)
ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД» 204 порушено справу про банкрутство Сергій Тарута
ТОВ «ЕКСПО ТРЕЙД К» 203 не перебуває в процесі припинення Роман Казаков з Криму. На нього записано десяток компаній
ТОВ «ФАКТОР КОММЕРС» 200 в стані припинення Надія Київська, Володимир Євтушик
ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» 199 порушено справу про банкрутство Держава, Костянтин Григоришин
ДП «ДЕРЖАВНА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ» 199 не перебуває в процесі припинення Держава
ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК „НАДРА“ 199 в стані припинення Фонд гарантування вкладів
ПАТ „ДЕЛЬТА БАНК“ 198 в стані припинення Фонд гарантування вкладів
ТО»ѲМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ ВИНО-КОНЬЯЧНИЙ ЗАВОД" 194 припинено Юрій Коваль
ДП «ВУГІЛЛЯ УКРАЇНИ» 192 порушено справу про банкрутство Держава
ПАТ «ЛЬВІВСЬКА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ» 191 порушено справу про банкрутство (санація) Держава
ТОВ «ВОГ ТРЕЙДИНГ» 189 не перебуває в процесі припинення Народний депутат Степан Івахів, Роман та Софія Єремеєві
ТОВ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА „МІСТРАЛЬ“ 189 не перебуває в процесі припинення Олег Шармай
ПАТ „МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК“ 189 в стані припинення Фонд гарантування вкладів
ТОВ „ПАРАДІЗ КОМПАНІ“ 177 припинено Максим Лазарок
ПАТ „БГ БАНК“ 177 в стані припинення Фонд гарантування вкладів
ДП „СНІЖНЕАНТРАЦИТ“ 176 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ „ОРБІС ВЕРІТАС“ 175 не перебуває в процесі припинення Ігор Грядунов. Компанія підозрювалася в ухиленні від сплати податків
ТОВ „ТОРГІВЕЛЬНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ“ГЕРМЕС» 173 не перебуває в процесі припинення Ігор Ткаченко
ТОВ «АЛЬКОР-ОІЛ» 169 не перебуває в процесі припинення Мережа АЗС в Кіровоградській області. Власники – невідомі
ТОВ «УКРСПЕЦМЕТ» 166 не перебуває в процесі припинення Олексій Шистка з Бахмута Донецької області
ПАТ "АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «КИЇВ» 164 в стані припинення Фонд гарантування вкладів
ДП «ТОРЕЦЬКВУГІЛЛЯ» 163 в стані припинення Держава
АТ «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ» 161 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЕРША ЄВРОПЕЙСЬКА» 158 припинено Євген Борисов
ТОВ «КВАНТ- СЕРВІС» 157 в стані припинення Власники невідомі
ТОВ «УКРПРОФМЕД» 156 не перебуває в процесі припинення Сергій Катрич. Генпідрядник будівництва нового корпусу «Охматдиту»
ПП «СУЧАСНІ РІШЕННЯ» 156 не перебуває в процесі припинення Дмитро Буравкін. Дистриб'ютор тютюнових виробів
ТОВ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГІЯ» 155 припинено Ібрагім Алі (Лондон)
ПАТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» 155 в стані припинення Фонд гарантування вкладів
«КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» 154 не перебуває в процесі припинення Держава
СП «ПОЛТАВСЬКА ГАЗОНАФТОВА КОМПАНІЯ» 153 не перебуває в процесі припинення Компанія JKX Oil&Gas. Найбільший пакет акцій належить Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову
ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ АВТОСКЛАДАЛЬНИЙ ЗАВОД» 150 в стані припинення Група АІС Дмитра Святаша
ДП «ВОЛИНЬВУГІЛЛЯ» 147 не перебуває в процесі припинення Держава
ПАТ "ШАХТА «НАДІЯ» 146 не перебуває в процесі припинення Держава
ТОВ «ВЛАДА ОЙЛ» 146 в стані припинення Записана на офшорні компанії. Має відношення до групи Приват Коломойського
ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» 142 в стані припинення Фонд гарантування вкладів
ПП «ВОРЛЕНД ТРЕЙДІНГ» 138 не перебуває в процесі припинення Андрій Фаворов — члан правління «Нафтогаз Україна»

Сотня податкових боржників фізичних-осіб підприємців

ПІБ Борг, млн грн Регіон
ВОЛЧКОВ ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 281 Київ
КІРАКОВСЬКИЙ МАКСИМ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ 99 Київська
ГРИГОР'ЄВА ТЕТЯНА ОЛЕГІВНА 68 Луганська
ЗІБАРЄВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 55 Київська
МОІСЄЄВА ЛІЛІЯ ЕДУАРДІВНА 53 Київ
ДАШКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ 45 Запорізька
ВЛАСЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 31 Кіровоградська
ОРЖИХОВСЬКИЙ ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ 28 Одеська
МАРТІНЦОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 24 Київська
РУДЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 23 Чернігівська
КВАСІНСЬКА НАТАЛІЯ РОМАНІВНА 22 Тернопільська
ФЕДОРЧЕНКО АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ 21 Київ
СІДЕНКО ВЛАДЛЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ 21 Київ
ПРУС ОЛЕКСАНДР АДАМОВИЧ 20 Київ
СЕРЕБРЯНИК ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ 16 Київ
ПЕРЕВ'ЯЗКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 16 Житомирська
ГНАТЮК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ 15 Чернігівська
ЗЕЛІНСЬКА ЛІДІЯ МИКОЛАЇВНА 15 Київ
БУКОВСЬКИЙ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ 14 Київська
ШЕВЧЕНКО ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА 14 Миколаївська
ЧИЧИПАС ВІТАЛІЙ ГРИГОРОВИЧ 14 Дніпропетровська
ОМЕЛЬЧЕНКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 13 Черкаська
ПАПЛИК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 13 Львівська
КОНДРАТЮК КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ 12 Київ
ЯРМОЛІЦЬКИЙ ВАЛЕНТИН АНАТОЛІЙОВИЧ 12 Київська
ЩЕРБАЦЬКА ЛАРИСА ЄВГЕНІЇВНА 12 Одеська
КУТІН МАКСИМ ОЛЕКСІЙОВИЧ 12 Київ
ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ 12 Київ
ПОЧЕПНЯ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 11 Івано-франківська
ЯСИНСЬКА ВАЛЕРІЯ ВІКТОРІВНА 11 Житомирська
КОЛМАКОВ РОМАН ОЛЕКСІЙОВИЧ 11 Полтавська
ПАШНЄВ ЄВГЕН ЮРІЙОВИЧ 10 Харківська
ГОРОБЕЦЬ ЄВГЕНІЯ ВАЛЕРІЇВНА 10 Київ
ГРЕЦЬКА ОКСАНА ПЕТРІВНА 9 Донецька
САЙТАРЛИ ІВАН ІЛЛІЧ 9 Одеська
КОРНІЙЧУК РУСЛАН МИХАЙЛОВИЧ 9 Житомирська
МОГІЛІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ 9 Сумська
ШРАМКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА 8 Київська
ПОГАРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ 8 Харківська
ЧУМАК АЛЛА ІВАНІВНА 8 Київ
ГАЛІЧ ІГОР ПЕТРОВИЧ 8 Запорізька
МИНДА ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ 8 Закарпатська
ЮЖАКОВ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 8 Одеська
КУЗЬМЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ 8 Дніпропетровська
ТЕЛЕГУЗ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 7 Київ
ПИСАНКА ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 7 Київська
ПАВЛІЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ 7 Харківська
ПЕТІН МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ 7 Черкаська
БУТИРІН ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ 7 Київ
ГАЛЕНКО ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ 7 Київ
ВЕРБИЦЬКИЙ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ 7 Одеська
СУШКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА 7 Запорізька
ПОЛЯКОВ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 7 Запорізька
МАРТИНЕНКО ЄВГЕНІЙ АНТОНОВИЧ 7 Дніпропетровська
ВІТКОВСЬКА ВАЛЕНТИНА ДМИТРІЇВНА 7 Луганська
МАМОНОВ ВІТАЛІЙ ЄВГЕНОВИЧ 6 Чернігівська
НІКІТІНА ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА 6 Луганська
ПАСТЕРНАК ВАЛЕРІЙ ВАЦЛАВОВИЧ 6 Житомирська
ВАРИВОДА ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА 6 Полтавська
ПЕТРОВ ІГОР ГЕННАДІЙОВИЧ 6 Київ
ОКУМУШ ЛЕСЯ ВОЛОДИМИРІВНА 6 Івано-франківська
ГАЛБА ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ 6 Вінницька
СТЕЦКО РАЇСА ГРИГОРІВНА 6 Одеська
ТЕРТИЧНИЙ ВОЛОДИМИР ВАЛЕРІЙОВИЧ 6 Черкаська
ДАГЛИГІЛЬ ГЬОКХАН 6 Київ
ВАЛЬЧЕВСЬКИЙ ДЕНИС СТАНІСЛАВОВИЧ 6 Миколаївська
БАЛАКЛЕЄНКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА 6 Кіровоградська
ХОХЛОВА ТЕТЯНА БОГДАНІВНА 6 Тернопільська
СЕМІСИНОВ ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ 6 Донецька
ТАЦЕНКО ВІКТОР ПЕТРОВИЧ 6 Черкаська
ЛОЯН ДМИТРО ФЕДОРОВИЧ 6 Київська
АХСАНОВ БОРИС ВІЛЬЯМОВИЧ 5 Київ
ЧУЯН ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 5 Київ
БРЕУС ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ 5 Київ
РЯЗАНЦЕВ МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ 5 Рівненська
СЕНЧУК ОКСАНА ЛЕОНІДІВНА 5 Київська
МОРГАЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 5 Київ
ПОПОВ ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ 5 Запорізька
РОМАНЮК ЯРОСЛАВ ВІКТОРОВИЧ 5 Дніпропетровська
РАССОЛОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 5 Дніпропетровська
МІНОСЯН ЯКІВ ПЕТРОВИЧ 5 Дніпропетровська
ГАЙДАЄНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА 5 Київська
ТАШЛІЯН ШЕРІФ 5 Донецька
ВАЛЕНЮК ІГОР ЄВГЕНОВИЧ 5 Дніпропетровська
НОВОХАЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ 5 Київ
ІЛЬНИЦЬКИЙ ПАВЛО ЮРІЙОВИЧ 5 Київ
ЧУБ ЄВГЕНІЙ ПЕТРОВИЧ 5 Дніпропетровська
ЛАЗЬКО ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ 5 Запорізька
ЗЕЛІНСЬКА КАРОЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА 5 Дніпропетровська
ФАУЧЕК АНДРІЙ ІГОРОВИЧ 5 Вінницька
ХОМЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 5 Черкаська
СУПЕНКО СВІТЛАНА ІВАНІВНА 5 Донецька
ГОЛОВЕЙ ІВАН ІВАНОВИЧ 5 Закарпатська
ФАБРИЧЕНКО ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ 5 Чернігівська
ГРІДАСОВ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ 5 Київ
КРАВЧУК БОРИС БОРИСОВИЧ 5 Вінницька
ВИЧАЛКІВСЬКА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА 5 Київська
ДІДУСЕНКО МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ 4 Вінницька
ВАРИЧ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ 4 Київ
ПЕТРАШКО СЕРГІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ 4 Київ

Як відсутність стабільності у податках шкодить бізнесу

Хто в Україні справжній олігарх

ТОП-100 платників податків 2018 року: газ, тютюн та енергетика

Хто освоює $1,75 мільярда міжнародної донорської допомоги Україні

Хто контролює державні підприємства

Де в Україні живеться комфортно і скільки це коштує

Кто экспортирует мед из Украины

Источник censor

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code