Як дует «Москаленко-Горган» продовжують перекроювати політичну мапу Київщини

Перегляди: 438

Учорашнє повідомлення про зрив конкурсів на посаду голів Фастівської і Таращанської РДА, а також призначення головою Вишгородської РДА В’ячеслава Савенка свідчить про те, що дует керівників Київщини усіляко намагається посилити свій вплив на область

На ключові посади області призначаються люди Ярослава Москаленка

На ключові посади області призначаються люди Ярослава Москаленка

Вихідці з Вишгородщини поступово окуповують всю владну вертикаль області. Раніше ми вже писали про заступників голови КОДА, які разом з нинішнім губернатором області Олександром Горганом, які до свого призначення працювали в райадміністрації Вишгородського району. Зараз, схоже, що «пташенята» Москаленка, окуповують не тільки ОДА, а й допомагають своєму патрону утримувати під контролем його головну вотчину – Вишгородський район.

Так, стало відомо про перемогу у конкурсі на посаду голови Вишгородської РДА В’ячеслава Савенка, який видається стовідсотковою людиною Москаленка. На це вказує кілька фактів.

По-перше, Савенок почав працювати у Вишгородській РДА з 2010 року, якраз тоді, коли її очолив Ярослав Москаленко. Після цього В’ячеслав Савенок працював першим заступником очільника Вишгородщини у Олександра Горгана, який, нагадаємо, є давнім протеже Москаленка.

По-друге, Савенок і Москаленко – односельчани. Обидва народилися в селі Лютіж Вишгородського району. На співпадіння це не схоже.

Що ж до ситуації у Фастівському та Таращанському районах, де вдруге провалили конкурс голів РДА, то можна припустити, що допоки Москаленко з Горганом не підберуть «правильних» людей, то будь-які конкурсні змагання приречені на провал.

Власне, про те, що голову Таращанської РДА так і не буде обрано, стало зрозуміло одразу після оголошення конкурсу – до участі було допущено «аж» три кандидатури: безробітний Андрій Гончаров, директор ТОВ «Боричев Струм»  Сергій Лісовенко та  начальник відділу з питань цивільного захисту і ЖКГ Богуславської РДА Віктор Підопригора. Останній взагалі зумів одночасно брати участь на очільника Таращанського і Фастівського районів.

Загалом, ситуація навколо очільників двох вищезгаданих районів означає, що владі вигідно тримати свого виконуючого обов’язки не призначаючи людину на посаду заради збереження політичного контролю. Для прикладу нинішній в.о. голови Таращанського району Юрій Шостак, за чутками, є наближеним до Олександра Горгана. Тож залишатися в такому становищі Шостак буде доти, доки це буде потрібно патронам області...

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code