Як під Києвом вирощують равликів і скільки коштує їх ікра

Перегляди: 110

Скільки коштує равликова ікра та як живеться малим фермерам на карантині? БізнесЦензор відвідав равликову ферму та розповідає, як вона працює та з якими труднощами стикається

original - 2020-09-10T125157.393

Хотіли побудувати незвичний бізнес

Засновники ферми – Валерій та Тетяна Малуки довгий час працювали в Києві. Кілька років тому Тетяна пішла в декретну відпустку. Згодом зрозуміла, що не може сидіти без роботи, але й повертатися в офіс не має бажання. Тому запропонувала чоловікові відкрити свою справу.

Подружжя довго перебирало варіанти ідей. За словами Валерія, вони хотіли відкрити незвичний і цікавий бізнес. У 2019 році вони натрапили на статтю про равликів і вирішили поїхати на кілька ферм на екскурсію.

Милі молюски так захопили увагу, що Валерій з Тетяною переїхали в село та почали облаштовувати ферму. Купили ділянку землі, провели на неї воду та електрику. Закупили спеціальні дерев'яні щити, малька, насіння рослин для відгодівлі та обладнали теплицю.

Для розведення обрали вид їстівного равлика Helix Aspersa Maxima. Цей вид не надто примхливий, тому гарно підходить новачкам.

Ще простіше вирощувати виноградного равлика. Але, за словами фермерів, цей вид дуже популярний в Україні. Його масово збирають у лісах Закарпаття і продають на чорних ринках для вивозу в Європу. Оскільки в Європі заборонено збирати виноградного равлика, то імпортний купують охоче і за приємною ціною.

Саме тому вибір Тетяни та Валерія зупинився на Helix Aspersa Maxima. На старті у закупку равликів було вкладено близько $2 тис. До цих затрат додалась купівля землі та проведення комунікацій: води та електрики.

Малька закуповували у знайомого фермера, який вже давно розводить молюсків. Для початку придбали 5 кг. Сьогодні на п’яти сотках ділянки в селі Хохітва, Київської області налічується вже 85 тисяч равликів. А фермери планують вийти на окупність бізнесу.

Як під Києвом вирощують равликів і скільки коштує їх ікра 02

Як вирощувати равликів

За словами фермерів, щоб отримати товарного равлика з ікринки потрібно чекати близько 6 місяців. Все починається з маточного поголів'я, яке зимує в спеціальних холодильних камерах. Завдяки певній температурі та вологості у тваринок настає стан анабіозу, в якому вони сплять.

В кінці лютого господарі «будять» поголів'я після зимової сплячки та починають годувати, щоб ті набрали вагу та почали паруватися.

Цікаво, що ці молюски – гермафродити. Тобто мають ознаки та чоловічої, і жіночої статі. А тому в парі обоє можуть запліднюватися та відкладати ікру.

Відгодівля триває два тижні. В цей час температура має бути від 8 до 15 градусів Цельсія. При більшій температурі равлик припиняє їсти та дає менше ікри.

Відкладання ікри починається в березні. У квітні протягом 2-3 тижнів починає вилуплюватися мальок. В травні малька відправляють на поле де він росте до серпня-вересня.

Як під Києвом вирощують равликів і скільки коштує їх ікра 03

Коли мушля сформована і тверда, молюсків збирають в спеціальні сітки. Збір триває до жовтня. Кілька днів після збору равликів промивають зранку та ввечері.

Після миття равлики просушуються та входять в стан анабіозу. В такому стані їх можна транспортувати в машині з виставленою вологістю. В стані анабіозу равлик може зберігатися в холодильнику до пів року. Пік продажу приходиться на Новий рік.

Більше зберігати не має сенсу, адже тоді молюск втрачає вагу. Відповідно, продавати його потрібно буде дешевше, а на репродуктора така тваринка не підійде", – пояснює Тетяна.

Валерій додає, що минулого року дехто чекав кращої ціни до лютого. Але вийшло так, що в Європу завезли марокканського равлика, який був набагато дешевший. Тому українські фермери продали свій продукт за копійки.

Марокканський равлик впливає на ринкову ціну. Його не вирощують спеціально і не калібрують. У них він є в природі. Тому і ціна на нього менша", – пояснює Валерій.

Для експорту равликів українського виробництва потрібно калібрувати. Сітки, палети та ящики також мають бути певного розміру. Але у кожного замовника різні стандарти розміру та вимоги до сіток.

За кордон відправляється «сировина». Мариноване м'ясо чи ікру експортувати практично нереально: продаж вимагає додаткової документації та спеціальних умов. Перероблювання м'яса відбувається в українських ресторанах.

Кілограм (м'ясо з мушлею) марокканського равлика коштує до 1 євро. Українського Helix Aspersa Maxima – 2,10-2,30 євро.

Ікрою займаються одиниці, адже вигідніше вирощувати равлика і продавати за 2 євро, ніж 100 грамів ікри за 2 тис. грн", – розповідає Валерій.

Один равлик за сезон відкладає до 3 кладок. В одній кладці в середньому 90 ікринок. З 10 кладок в середньому можна отримати 150 грамів ікри. Філе равлика – 5 грамів, з мушлею та печінкою – 22 грами.

Як під Києвом вирощують равликів і скільки коштує їх ікра 04

Найдешевше равликів можна купити у вересні. Фермери, які не мають холодильників, продають їх перекупникам. Ті, у кого холодильне обладнання є, тримають товар до жовтня, коли можна продати дорожче на євро за кілограм", – розповідає Валерій.

Складності та вплив карантину

Догляд за равликами – справа не проста і цей бізнес не для лінивих. Починається все з води. Якщо «полити» ікру водою, наприклад, з вмістом заліза, то вона почорніє та зіпсується.

Для того, щоб равлики почували себе комфортно, їх потрібно поливати та створювати ефект роси та туману. Для цього на фермі закладений крапельний полив. Не дивлячись на те, що ферма знаходиться біля річки, поливати молюсків річковою водою не можна. Вода має бути очищеною від заліза та придатною для вживання людиною.

Від вологи равлики стають активнішими та починають їсти. В якості корму використовується перко – гібрид суріпиці (рослина сімейства капустяних) та ріпаку. Також кормом слугує терта морква. Насіння перко фермери купують в Польщі.

Як під Києвом вирощують равликів і скільки коштує їх ікра 05

В Україні селекцією цієї культури не займаються, а насіння зібрати важко. До перко потрібно підсіювати ріпак. Він стійкіший до засухи та слугує підстраховкою, якщо перко почне засихати. За кілька тижнів до того, як висадити малька на перко, рослини потрібно обробити від шкідників інсектицидами. На підготований ґрунт і рослини мальки з теплиці висаджуються вручну.

Сформувати експорту партію маленьким фермерам важко. Адже з їх ферми можна зібрати 3-5 тонн. Тому виробники кооперуються і формують великі партії в розподільчих центрах. Від самого виробника єврономер не вимагається. Його повинен мати сортувальний центр.

Розподільчий центр вимагає висновок лабораторії про те, що равлики здорові. Найближча до ферми лабораторія знаходиться за пів години їзди. Розповсюджене захворювання – паразити нематоди. З хорошого – вилікувати молюсків від паразитів можна. Але одночасно потрібно слідкувати, щоб на ділянці не завелись гризуни чи зграї пташок, які люблять ласувати равликами.

Крім експорту продукцію можна збувати в ресторани. Проте деякі просто не готові до такого ексклюзиву, а інші відмовились, адже оптимізували затрати під час карантину.

Цього року Тетяна та Валерій планували розширити ділянку, а равликів – відправити на експорт. Проте пандемія COVID-19 внесла свої корективи.

Цей рік виявився тяжким для всіх. І для ресторанів, і для постачальників. Тому основний збут прийдеться на експорт? Ресторани або ж працюють з великими постачальниками, або ж відмовляються купувати екзотику із-за карантину", – розповідає Тетяна.

Загалом в Україні поки немає культури споживання равликів, як в Європі. Ніша не заповнена, але попит є. Особливо з боку європейських країн. Там не встигають вирощувати потрібну кількість равликів. В Україні навпаки – встигають, але тяжче з експортом. Держава поки не дивиться в бік таких ферм, тому равлиководи самі збираються в групи, організовують навчальні семінари та діляться досвідом між собою.

Источник censor

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code