ЯК В УКРАЇНІ ПРОЦВІТАЄ БІЗНЕС СОРАТНИКІВ ЯНУКОВИЧА: ШОКУЮЧЕ РОЗСЛІДУВАННЯ-ВІДЕО

Перегляди: 315

Генеральний прокурор Юрій Луценко нещодавно пообіцяв народним депутатам притягти до відповідальності злочинне угрупування Януковича

Зокрема, за корупційні оборудки. Підлеглі генпрокурора розвинули бурхливу діяльність в судах по обвинуваченню екс-президента та його спільників. Проте звинувачують тільки тих, що знаходяться в Росії та яким байдуже на вердикти українських судів.

Скандальні законопроекти, сумнівні тендери, переділи сфер впливу екс-президент України та його соратники обговорювали у штаб-квартирі Віктора Януковича. Офіс розташовувався в непримітному будинку в центральній частині столиці з вивіскою «Зоряний». Спершу штаб-квартиру «Партії регіонів» очолював Андрій Кравець, а згодом – його дружина Марина Пелих. Обидвоє соратників Віктора Януковича втекли у лютому 2014 року. Тоді «Зоряний» зайняли активісти Майдану, відтак журналісти отримали доступ до таємних записів регіоналів.

Згідно з документами, Андрій Кравець займався широким спектром господарських питань: від забезпечення резиденції екс-президента їжею та напоями до відчуження цього майна. Цих доказів повинно було вистачити до переслідування за кримінальні злочини, проте влітку 2014 року соратник Януковича повернувся до України та дав інтерв’ю вітчизняному виданню.

Жодного стосунку до цієї будівлі ми не мали. Я був директором «Зоряного», потім вона була очільником. «Зоряний» – то чиясь власність, я не знаю. Зараз там живуть якісь люди, грабують його. Меблі вивезені. Грабують, захоплюють, торгують цим «Зоряним», – заявив Андрій Кравець.

Кравець з дружиною не тільки оминули лаву підсудних, а й залишили численну нерухомість у своїй власності. Скандально відомий «Зоряний», яким управляли поплічники Януковича, не повернули державі, як того вимагали активісти та прокуратура. Будинок кінотеатру, що розташований у центрі столиці, перепродали фірмі «Фуд ріелті», одним із засновників якої є Віктор Шустер – помічник нардепа Максима Полякова.

Окрім «Зоряного», у подружжя Кравців не відібрали елітний маєток у Пущі-Водиці, зведений між державними санаторіями, де, за паперами, завгоспу Януковича виділили лише дві кімнати. Вцілів і численний сімейний бізнес.

Источник begemot.media

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code