Як впливовий чиновник витягає гроші з кишень українців

Перегляди: 514

Впливовий чиновник, який страшенно «любить» українську землю, створив оригінальну корупційну схему, завдяки якій він має свою частку з оплати кожного документа земельного кадастру

Аби приватизувати землю, переоформити ділянку або й навіть просто внести зміни в документи, потрібно набратися терпіння та приготувати гаманці.

Заступник директора Департаменту земельних ресурсів і начальник управління інформаційно-технічного забезпечення Віктор Іващенко разом з Денисом Дудком отримали Свідоцтво про авторство на комп’ютерну програму «ПК Кадастр».

Згідно з даними з декларації чиновника, у 2014-му році найбільшу частину доходів Іващенка склала саме авторська винагорода. З сукупних 530 тисяч 646 гривень – її частка – це 217 тисяч 937 гривень. У 2013-му ситуація практично аналогічна, з задекларованих майже 550-ти тисяч гривень – 243 тисячі 892 гривні Іващенко отримав як авторську винагороду.

Журналісти програми «Слідство.Інфо» вирішили провести експеримент і перевірити, куди саме ідуть гроші з платіжок за витяги та інші довідки з київського земельного кадастру і чому ця історія зовсім не цікавить правоохоронні органи.

Источник: korupciya.com

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code