Як «земельні барони» нищать малий бізнес у Білій Церкві

Перегляди: 405

Сім'я Богданців ризикує залишитися без засобів для існування

11_05_смачно

Заради хабарів деякі очільники Білої Церкви не гребують влаштовувати багаторічні цькування місцевих платників податків

Попри розповіді керівництва Білої Церкви про необхідність розвитку малого і середнього бізнесу в Білій Церкві, насправді вся стратегія в цьому напрямку зводиться до того, щоб якомога сильніше «подоїти» підприємців. А якщо не вдається отримати грошей – чиновники готові зробити все, щоб знищити бізнес непокірних.

Днями до редакції «Моя Київщина» звернувся приватний підприємець Вячеслав Богданець, який зголосився розповісти про свавілля з боку білоцерківських чиновників. Уже протягом дев’яти років триває судова тяганина навколо продовження оренди земельної ділянки, на якій розташована його єдина торгова точка з продажу гарячих бутербродів, хот-догів та шаурми.

Фастфуд «Смачно» є відомим місцем для жителів Білої Церкви, оскільки знаходиться в центрі міста, неподалік від парку Шевченка. Варто зазначити, що Богданець працює саме на цьому місці з 2004 року. Все було добре, аж поки у 2008 році не постало питання продовження йому оренди земельної ділянки.

Тут варто згадати, хто на той час (та й зараз) у міськраді рулив питаннями землі. Мова йде про тодішнього багаторічного голову земельної комісії, нинішнього депутата Білоцерківської міськради від «Батьківщини» Сергія Беркута. Варто зазначити, що він очолював цей напрямок в місті з 2006 року, і за цей час від нього потерпало чимало білоцерківських підприємців, які іноді позаочі називали його «земельним бароном».

Як розповів Богданець, у розмові з Беркутом той відверто сказав підприємцю, щоб він навіть не пробував судитися. Мовляв, все одно нічого не виграє. Вочевидь, Сергій Беркут хотів, щоб йому «позолотили ручку» за лояльність і продовження оренди. А що ж, торгова точка підприємця розташована у самому центрі міста – поруч зупинка громадського транспорту, банківські установи та райадміністрація. Логіку наших чиновників-паразитів зрозуміти можна: місце для торгівлі насправді дуже привабливе, а отже можна й грошей збити.

Починаючи з 2008 року В’ячеслав Богданець судиться з мерії заради встановлення справедливості. Адже фактично – це його дітище і єдиний засіб для існування, адже більше в нього іншого бізнесу окрім цього фастфуду немає.

Практично всі суди винесли рішення по підтримці Богданця. Але віз і нині там. Попри звернення до мера Білої Церкви Геннадія Дикого, місцева влада вперто ігнорує рішення судів. А підприємець й досі добивається справедливості. Адже якщо у Вячеслава Богданця відберуть його місце для ведення підприємницької діяльності, то він просто поповнить армію білоцерківських безробітних.

На превеликий жаль, діюча місцева влада на чолі з Диким-мером при цілковитій підтримці різних «беркутів» оголосила справжню війну проти приватних підприємців. Результат: багато хто з них вже закрив свої ФОПи в місті. Іншим міська влада уперто відмовляє у наданні дозволів.

Все йде до того, що така діяльність влади призведе до страйків з боку підприємців в Білій Церкві. Адже місто, де йде наступ на малий бізнес, спрямований на його знищення, не зможе нормально існувати. Адже левова частка податків йде до бюджету саме від таких приватних підприємців як В’ячеслав Богданець...

Валерій Міщенко, «Моя Київщина»

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code