Як живеться утікачам з колишнього уряду

Перегляди: 464

Перше травня — це не лише Свято весни і праці, але й крайній термін подачі декларації про доходи фізосіб. Завдяки цій нормі простий українець зміг дізнатися, скільки в нинішньому уряді мільйонерів

У зв'язку з цим портал «Знай» вирішив нагадати нинішнім чиновникам про долю їхніх попередників — Віктора Януковича і його команди, які свого часу проявили недбалість при заповненні своїх декларацій. Давайте дізнаємося, як і де тепер живуть ці самі «колишні». Хто знає, можливо, їх приклад стане в нагоді і кому-небудь з нинішніх.

Віктор Янукович

Найяскравішою ілюстрацією фрази: «Як не треба робити», — може послужити доля колишнього Президента України Віктора Януковича, який, з не зовсім зрозумілих причин, був настільки впевнений у своїй правоті, що зробив класичну помилку будь-якого підприємця-початківця — не мав «плану Б». У результаті свого спонтанного переїзду, людина, яка звикла до золота батонів і просторів Межигір'я, Віктор Федорович змушений був оселитися в скромному маєтку в російській глибинці — Ростові-на-Дону. Ні, звичайно, з часом товариш Янукович призвичаївся на новому місці. Зараз у його розпорядженні є нескромна резиденція в англійському стилі вартістю близько 52 мільйонів доларів, розташована в «Барвисі» (частина «Рубльовки», де живуть найбагатші і найвпливовіші люди Росії, коли живуть в Росії). Крім того, на випадок, якщо Янукович, як людина в поважному віці, захоче погрітися на сонечку, він тепер зможе відвідати свій 4-поверховий маєток у Відрадному, що під Ялтою в анексованому Криму. Там, він, швидше за все, для початку відвідає СПА-центр, потім пограє в теніс, на власному корті, поплаває у власному басейні, а під вечір, з келихом вина, присяде помилуватися на штучний водоспад або вирішить простежити за заходом сонця над водною поверхнею з вікон останнього поверху власного 3-поверхового комплексу на березі моря. Точну вартість аналога звичного Межигір'я сказати складно, особливо з огляду на зниження цін на нерухомість в зв'язку з військовими діями на сході України, однак за приблизними оцінками, за новий будиночок і угіддя екс-президент може виручити не менше 25 млн доларів. Але це тільки зараз — через цілих 2 роки, витраченого в зв'язку з вимушеним переїздом, часу. Так що, якщо хтось із нинішніх чиновників, хоч на хвилинку сумнівається в правильності своєї декларації, радимо йому не втрачати даремно часу і вже зараз підшукувати гідний своєї персони притулок, щоб не тулитися по різних Ростовах та Петербургах.

Як живеться утікачам з колишнього уряду

Not bad (пер. Непогано)


 

Сергій Курченко

А ось доля юного олігарха Сергія Курченко може послужити уроком для тих, хто замислюється отримати нове (або ще одне) громадянство. Так, якщо «біженець» хоче стати підданим більш прогресивної держави, ніж Росія, він повинен замислюватися про це до втечі. Сергію з цим не пощастило. За інформацією сербських колег, не так давно Курченко намагався за прискореною процедурою отримати громадянство цієї країни. Не вийшло. Довелося стати росіянином. Але нічого страшного, головне, що олігарх Сергій Курченко продовжує вести свій бізнес. Для цього і офіс в престижному комплексі хмарочосів «Москва-сіті» за (приблизно) 18 млн доларів придбав і котеджем в селищі «Срібний бір» (елітний дачне селище в Москві) обзавівся. Крім того, за словами Ксенії Собчак, саме в Росії Сергій нарешті зустрів своє кохання — телеведучу Тіну Канделакі.

Як живеться утікачам з колишнього уряду

— по-перше, бізнес, по-друге, будиночок, ... (на фото Сергій Курченко)


Микола Азаров

А ось у товариша «кровосіся» доля склалася не так райдужно. Замість прем'єрського кабінету, він тепер все частіше відвідує кабінети лікарів. Приватної клініки. В центрі Москви. Та й грошей у нього, в порівнянні з попередніми фігурантами статті, майже немає. 300 тисяч доларів зі спортивної сумки, яку Азаров прихопив перед від'їздом, вже майже закінчилися. Та й тулиться Миколі Яновичу доводиться не в звичних хоромах, а в скромному будиночку за 7 млн ​​доларів.

Як живеться утікачам з колишнього уряду

... — батя, я стараюся!


Олександр Клименко

Тим же, хто, збирався похапцем, і навіть не встиг прихопити з собою спортивну сумку — взагалі доводиться йти працювати. Ось, наприклад, екс-глава Міндоходов Олександр Клименко, сидячи в Москві, розробляє альтернативну економічну стратегію для України. Ось і знадобився йому досвід створення «програмних підприємств».

Сергій Арбузов

А ось колишній глава Нацбанку Сергій Арбузов з головою поринув у науку. І, як справжній учений, живе на два будинки (при чому обидва орендує) — в Москві і Санкт-Петербурзі. Мабуть, ближче до бібліотек.

Як живеться утікачам з колишнього уряду

Сергій Арбузов завжди любив подумати


Дмитро Табачник і Едуард Ставицький

Цікавий варіант імміграції обрали для себе колишні міністри освіти і енергетики — Дмитро Табачник і Едуард Ставицький відповідно. Раптово згадавши про своє походження і національну приналежність — обидва іммігрували на малу батьківщину — в Ізраїль. І настільки злилися з натовпом, що Едуард Ставицький навіть перетворився в Едуарда Розенберга, тим самим убивши двох зайців. По-перше, зробив камінг-аут, що він не зовсім українець, а, по-друге, позбувся неприємного переслідування з боку СБУ, оскільки Едуарда Розенберга в Україні ніхто не розшукує.

Як живеться утікачам з колишнього уряду

Таки так! (Дмитро Табачник (ліворуч) і Едуард Ставицький-Розенберг (праворуч)


На завершення хочеться додати, редакція портал «Знай» сподівається, що наш спонтанний лайфхак про те, як правильно бігти з України, буде корисним не лише для майбутніх корупціонерів і відвертих злочинців, але й для людей, які повинні саджати їх у тюрми.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code