Які тачки обирають народні депутати

Перегляди: 547

Рейтинг автомобілів, які належать парламентарям, а також дослідила, хто поповнив автопарк в 2015 році и хто став поки що єдиним офіційним власником кітчевої Tesla

Фото: УНИАН

Що обирають нардепи

Всього у майже 400 нардепів — 284 автомобіля. На першому місці всі варіації Toyota . Так, мабуть, це сенсація, але Mercedes — лише друга серед улюбленіших марок авто нардепів. А ось третє місце у Lexus — зовсім не видається дивним.

Родини нардепів володіють 214 автомобілями. Натомість у родин нардепів, як це не дивно, на першому місці представницьке авто Mercedes, а не якийсь сімейний сідан, як це здавалося б логічним. Далі — Lexus та BMW.

Трошки про безграмотність

Ми нарахували цілих шість варіацій написання Hyundai (латиницею та кирилицею). З іншими марками історії схожі. Або депутати безграмотні, або легковажно відносяться до декларування, навмання заповнюючи рядки и стовпчики. Мабуть, це буде виправлено з введенням в дію електронного декларування, в якому передбачена відповідальність за неправильні дані.

Що з приводу Tesla?

В 2015 році нові авто придбали — Вознюк Юрій, Сторожук Дмитро, Тетерук Андрій, Пинзеник Павло, Развадовський Віктор та ще декілька. Але тільки одна покупка — справді кітчева. Це — Tesla SP85D, електричний, 85 кВт/г; 421 к.с.

Фото: youtube.com

Фото: youtube.com

В 2015 році її придбав депутат від БПП Гліб Загорій — син власника фармацевтичної корпорації «Дарниця» і якого злі язики звуть зараз головним лобістом фармацевтичної індустрії під куполом на Грушевського.

Та придбання Tesla аж ніяк не видається дивним — все ж таки «зелені» авто це світовий тренд. Особливо коли йде мова про офіційного багатія, яким безперечно є пан Загорій.

Родини нардепів теж займались шопінгом минулого року. Новий «мерс» є у родини Ніни Южаніної, у Борислава Берези — Toyota Rav 4, у Вікторії Войціцької — MERCEDES-BENZ, GL 350 CDI, у новоспеченого вице-прем'єра по євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе — Toyota Rav 4.

Але найбільш шокуюча покупка у родини Євгена Дейдея. Вона поповнилася одразу двома AUDI Q7, 3,0 л. Дейдей з Народного фронту — координатор батальйону патрульної служби міліції спеціального призначення «Київ-1» Головного управління МВС України в місті Києві.

Фото: autoshownews.info

Фото: autoshownews.info

Загалом, 2015 рік — рік покупки авто виходцями добробатів. Крім Дейдея нове персональне авто у Андрія Тетерука, члена НФ та экс-"Миротоворця", який придбав Ford Kuga. А народний депутат Володимир Парасюк, хоч і не вказав в декларації жодного автомобіля, за повідомленням сайту depo.ua має їх аж три.

Джерело: ДС

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code