Євросоюз надасть Україні «безвіз» найближчими тижнями

Перегляди: 495

Комісар ЄС наголосив, що Україна виконала всі критерії і в найближчі тижні Європейський Союз має виконати власні зобов’язання

Комісар ЄС Йоганнес Ган заявляє, що в найближчі тижні Європейський Союз має виконати власні зобов’язання щодо запровадження безвізового режиму.Про це він сказав під час телефонної розмови із президентом Петром Порошенко, передає сайт глави держави.

«Співрозмовники обговорили низку актуальних питань порядку денного Україна-ЄС, зокрема запровадження безвізового режиму для громадян України. Комісар ЄС вчергове наголосив, що Україна виконала всі критерії і в найближчі тижні Європейський Союз має виконати власні зобов’язання», — сказано у повідомленні.

Вказується, що Порошенко і Ган відзначили «готовність тісно співпрацювати з новою президентською адміністрацією США для допомоги Україні у протидії російській агресії».

«Глава держави наголосив, що рішення Європейської Комісії щодо розширення доступу «Газпрому» до газопроводу Opal не відповідає духу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та Договору про Енергетичне Співтовариство», — сказано у повідомленні.

Джерело: Главком

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code