«Юнікон» і запорожці поділили 145 мільйонів на запчастини для пасажирських вагонів

Перегляди: 518

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 5 грудня за результатами тендерів уклала низку угод про закупівлю запасних частин до пасажирських вагонів на загальну суму 145,01 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро»

968fa7dd-f79c-42f3-a190-d39328b7e699_w987_r1_s

Товар мають поставити до кінця року. Переможці змагалися лише між собою та у більшості випадків не знижували ціну під час аукціону.

  • ПАТ «Юнікон» за 84,47 млн грн. замовили запчастини виробництва ДНВП «Об’єднання Комунар» (Харків), ФОП Жук О. Ю. (Дніпро) та ФОП Савков Д. Ю. (Харків).

У 2010 р. до складу акціонерів компанії «Юнікон» увійшла Тетяна Дубина – дружина Олега Дубини, який очолював «Нафтогаз України» в останньому уряді Юлії Тимошенко.

Крім того, партнерами Тетяни Дубини є Сергій Анюхін, Олег Кононюк та Юрій Зарічнюк.

«Юнікону» належить більшість акцій ТОВ «Харківський вагонобудівний завод». Іншим акціонером заводу є ТОВ «КУА «МТІР Ессет Менеджмент» – співвласник ТОВ «ФК «Динамо» Київ», яким керує Ігор Суркіс. Сама ж КУА заведена на кіпрські фірми «Кірелма ентерпрайсиз лтд», «Лістоно менеджмент лтд», «Норесіа констракшин лтд», «Мерсено холдінггз лтд» та «Отренія інвестментс лтд».

  • ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Ріст» поставить запчастин власного виробництва на 60,54 млн грн.

Фірма є власником «Вільнянського машинобудівного заводу» (Вільнянськ, Запорізька обл.), разом з яким створила асоціацію «Ріст-Холдинг», яка виготовляє товари для залізниці. Власниками «Росту» і заводу є Любов Паронова та Костянтин Лебідь.

Паронова була депутатом Вільнянської міськради,а Лебідь – Вільнянської райради (обоє від Партії регіонів).

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code