З 25 ЛЮТОГО 2017 РОКУ НА ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТІ БІЛОЇ ЦЕРКВИ ЗАПРОВАДЖУЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОННІ КВИТКИ

Перегляди: 695

З 25 лютого 2017 року на електротранспорті запроваджуються електронні квитки. Про це йдеться на сайті Білоцерківської міської ради. Чи подорожчає проїзд у тролейбусі з цього ж дня, наразі невідомо. Нагадаємо, виконком 17 січня підвищив вартість проїзду у тролейбусі до 3 грн., водночас передбачивши меншу вартість проїзду при купівлі проїзних, а також одноразових квитків у стаціонарних касах

З 25 лютого 2017 року на електротранспорті Білої Церкви запроваджуються електронні квитки

Прес-служба Білоцерківської міської ради повідомляє, що наразі консорціумом АСТЕК займається установкую обладнання для автоматизованої системи обліку оплати проїзду в тролейбусах за допомогою проїзних квитків.

2 лютого керуючий справами виконавчого комітету міської ради презентував міському голові електронні транспортні картки. Зокрема, будуть такі види Білоцерківських транспортних карток: багаторазові електронні картки, місячні проїзні – учнівський, студентський та проїзний загального користування.

Пенсіонери та пільгові категорії громадян й надалі користуватимуться електротранспортом безкоштовно, згідно чинного законодавства України.

Як користуватися автоматизованою  системою обліку оплати проїзду в громадському транспорті, розкажуть навіть на квитанціях за комунальні платежі. А от де їх можна буде придбати, поки що не повідомляється.

Нагадаємо, Верховна Рада України 17 січня ухвалила Закон про впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code