З ПЕРШОГО СЕРПНЯ ВСІ ЗАКУПІВЛІ ДАК «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ» БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ НА ЕЛЕКТРОННОМУ МАЙДАНЧИКУ PROZORRO

Перегляди: 704

Боротьба з корупцією та виведення усіх закупівель у прозору площину є одним із основних пріоритетів у роботі Державного агентства автомобільних доріг України. За рахунок зростання конкуренції при проведенні тендерів зменшується ціна і підвищується якість товарів, робіт, послуг

f0dc7fd861357be1a66a7f5399aaebff

З 2016 року Державне агентство автомобільних доріг України здійснює усі закупівлі через електронну систему PROZORRO. Головними перевагами електронної системи стали економія державних грошей і часу, прозорість і відкритість, зручність використання, як для постачальників, так і для закупівельників.

З першого серпня підпорядковане Укравтодору підприємство ДАК «Автомобільні дороги України», яке займається утриманням та дрібними ремонтами доріг, переводить усі свої закупівлі на електронну систему PROZORRO. Наразі заплановано проведення інтенсивного навчання з підготовки фахівців в областях .

До співпраці у цьому питанні будуть залучені Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, ІССUkraine, Transparency, «Ейдос: Центр політичних студій та аналітики», міжнародні та вітчизняні громадські організації.

В Укравтодорі упевнені, що тільки ця система державних закупівель, яка довела свою успішність, спроможна забезпечити прозорість усіх процесів, в результаті зекономить кошти та забезпечити якість ремонту та будівництва доріг.

Источник Дороги майбутнього

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code