З початку операції місячника добровільної здачі зброї, мешканці Миколаївщини здали до поліції 146 одиниць зброї та 1 746 боєприпасів

Перегляди: 237

З 1 жовтня в Україні та Миколаївській області триває місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до відділів та відділень поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали

9466.patroni

Станом на 13 жовтня мешканці Миколаєва та області здали до підрозділів Головного управління Національної поліції в Миколаївській області 146 одиниць зброї, сім пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу гумових куль, 53 одиниці газової зброї, 1 746 штук боєприпасів, 79 мін, шість снарядів і три гранати.

Правоохоронці Миколаївщини нагадують, що місячник добровільної здачі зброї триває до 28 жовтня.
Відповідно до діючого законодавства, громадяни, які протягом жовтня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутися до підрозділів поліції за місцем розташування або до УПД ГУНП України в Миколаївській області за адресою м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, Відділ дозвільної системи. Телефони для довідок — (0512) 50-15-35, 50–15–40, 50-15-41, 50-15-42.

Источник Свідок

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code