ЗА 25 РОКІВ УКРАЇНА УКЛАЛА 16 УГОД ПРО ВІЛЬНУ ТОРГІВЛЮ

Перегляди: 455

Україна за роки незалежності уклала 16 угод про вільну торгівлю, дія яких поширюється на 45 країн

money-wallpaper-1920x1080-007

Про це повідомляється в презентації, оприлюдненій на сторінці заступника міністра економічного розвитку і торгівлі — торгового представника України Наталії Микольської у «Facebook».

Найширша зона вільної торгівлі була укладена між Україною і Європейським Союзом.

Офіційно ЗВТ з ЄС набере чинності з 1 вересня 2017 року, однак за фактом вона діє з 1 січня 2016 року. Угода регламентує торгівлю товарами, послугами, державні закупівлі, а також поступове прирівняння законодавчої бази України до європейських стандартів для інтеграції в економічний простір ЄС.

Також віднедавна Україна має угоду про вільну торгівлю з Канадою (торгівля товарами і державні закупівлі), Грузією (торгівля товарами), Македонією (торгівля товарами), Чорногорією (торгівля товарами та послугами), країнами Європейської асоціації вільної торгівлі (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія), а також країнами Співдружності незалежних держав (з 1 січня 2016 року Росія в односторонньому порядку відмовилася виконувати свої зобов'язання в межах цієї угоди).

Більше того, український бізнес має можливість користуватися Генеральною системою преференцій США, в межах якої передбачено безмитний експорт на близько 5 000 товарів різних найменувань

Источник newwest

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code