За 5 років обіцянок розслідувати викрадення сина прокурор «віджав» у бізнесмена Hummer і $130 тис

Перегляди: 533
Прокуратура Одещини почала розслідування за фактом одержання хабара екс-прокурора, який через шантаж отримав від бізнесмена понад $130 тис. та привласнив його Hummer H3

Про це свідчить ухвала Приморського районного суду м. Одеси від 9 березня, передають НАШІ ГРОШІ.

Потерпілий бізнесмен розповів слідчим, що у серпні 2010 року невідомі здійснили спробу викрадення його малолітнього сина у смт. Затока. За даним фактом була порушена кримінальна справа, яку направили для розслідування до слідчого відділу прокуратури Одеської області, який на той час очолював Петро Гупало.

У вересні 2010-го Гупало викликав до себе бізнесмена і розповів, що у викраденні його сина брали участь міліціонери Одеси, за якими нібито «стоять більш серйозні особи».

Гупало заявив, що для оперативного і ефективного розслідування йому необхідна підтримка «великих людей в м.Києві», а для цього йому треба $4 тис., щоб з’їздити до столиці.Бізнесмен на це погодився.

У подальшому Гупало вимагав кошти за швидке розслідування справи ще неодноразово. Загалом він отримав близько $100 тис.

Також бізнесмен подарував прокурору мисливську рушницю вартістю $25 тис., золотий годинник вартістю близько $7 тис., п’ять ноутбуків, три iPad та інші коштовні речі.

Крім того, прокурор з 2012 року «віджав» у бізнесмена на тимчасове проживання трикімнатну квартиру в Одесі. У цій квартирі Гупало проживав разом із дружиною і двома дітьми до початку 2015 року.

Тоді ж у 2012 році бізнесмен купив автомобіль «Hummer H3» за $35 тис. та на вимогу Гупала передав йому  у тимчасове користування разом з технічним паспортом.

У 2014 році Гупало без відома та згоди бізнесмена переоформив автомобіль на себе.

У березні 2015 року Гупало був звільнений.

23 лютого цього року суд наклав арешт на автомобіль «Hummer H3». Досудове розслідування за фактом отримання Гупалом неправомірної вигоди проводить перший слідчий відділ слідчого управління прокуратури Одеської області.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code