За перші 50 днів роботи Верховна рада IX скликання ухвалила в цілому 65 законопроектів

Перегляди: 162

Перші 50 днів роботи Верховної ради IX скликання припадають на 17 жовтня 2019 року. За цей час, працюючи у «турборежимі», парламент ухвалив у цілому 65 законопроектів. «Слово і Діло» проаналізувало, що ще встигла зробити нова Рада з монокоаліцією

Depositphotos_153509172_m-2015-1-907x563 (1)

До речі, нардепи цього скликання ухвалили вдвічі більше проєктів законів, ніж їхні «попередники». Зокрема, парламент VIII скликання за перші 50 днів роботи встиг ухвалити в цілому 34 законопроекти.

Найактивніше працювали над підготовкою законопроектів фракції Слуга народу, Батьківщина та Європейська солідарність.

Повертаючись до Ради, де першою скрипкою є «слуги народу», зазначимо, що за 50 днів до українського парламенту внесено 638 проєктів законів. Найбільше – на рахунку нардепів – 572 документи, ще 43 законопроекти зареєстрував Кабмін і 23 законодавчі ініціативи надійшли до Ради від президента Володимира Зеленського.

Найактивніше працювали над підготовкою законопроектів фракції Слуга народу, Батьківщина та Європейська солідарність.

Якщо подивитись, як фракції парламенту долучились до розробок законопроектів, то найактивнішою є фракція «Слуги народу», яка опрацювала 185 документів. На другому місці – «Батьківщина» – 128 законопроектів. Далі йдуть «Європейська Солідарність», яка підготувала 90 законопроектів, ОПЗЖ – 61, депутатська група «За Майбутнє» – 37, «Голос» – 19 і позафракційні – 52 документи.

За 50 днів в Раді було проведено 5 Погоджувальних рад. Нардепи відпрацювали 15 пленарних днів та ще 5 днів тривала робот з виборцями. При цьому в новому парламенті не було проведено жодної години запитань до Уряду.

Нагадаємо, раніше ми писали, як президент Володимир Зеленський виконував обіцянки протягом четвертого місяця роботи.

Источник slovoidilo

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code