ЗАЛІЗНИЦЯ ЗАКУПИЛА ДЕРЕВ’ЯНИХ ШПАЛ НА 25 МІЛЬЙОНІВ, В ПЕРЕМОЖЦЯХ ФІРМИ-НЕМОВЛЯТА

Перегляди: 415

Центр управління промисловістю провів ряд тендерів на закупівлю не просочених дерев’яних шпал. Перемогу в тендерах розіграли фірми, більшість з яких заснована за кілька тижнів до оголошення тендеру

depositphotos_29002405-stock-photo-sets-of-cracked-old-wooden-723x334

2 тендери на 7,4 мільйони гривень виграло ТОВ «Експрес 399». Фірма заснована 8 лютого 2017 року та прописана в Харкові по вулиці Шевченка, 24. За даними бізнес-пошукової системи YOUCONTROL в цьому ж будинку зареєстровано ще близько 100 фірм. Тож знайти ТОВ «Експрес 399» за адресою масової реєстрації буде непросто.

шпала3

Харків, Шевченка, 24

В своїй довідці про штат виробництва фірма зазначила 4 працівники: директор, його заступник, столяр і менеджер. При чому «Експрес 399» заявляє, що самостійно вироблятиме продукцію. Тож зусиллями одного столяра компанія збирається переробити і поставити залізниці 900 м3 шпал.

шпала

В довідці про обладнання фірма зазначає, що для виробництва не просочених шпал має все необхідне обладнання: нежитлове приміщення, пилорама, торцювальний верстат, кран-балка.

шпала-2

Також невідомо звідки у компанії такий обсяг деревини, адже єдиним постачальником половника в Україні є держлісгоспи, які реалізують деревину на щоквартальних аукціонах.

Інший переможець тендерів на 6 мільйонів ТОВ «Балліста» заснований 20 січня 2017 року. Фірма прописана в Кривому Розі на Площі Шахтарської слави, в будинку №50.

На карті Кривого Рогу будинок №50 зазначений як неіснуючий. Тож знайти цю фірму буде іще важче.

В своїй пропозиції «Балліста» також зазначила, що самостійно вироблятиме продукцію і також в довідці про штат вказала одного столяра.

Останнім переможцем тендерів на шпали є ТОВ «Хмарочос Плюс». Фірма заснована не в цьому році проте раніше ніколи не перемагала в державних тендерах. За минулий рік компанія показала загальні доходи на рівні 250 тисяч гривень. Цього ж року доля подарувала можливість отримати держконтракт від залізниці на 13,5 мільйонів гривень, що в 54 рази більше ніж торік.

Всі тендери пройшли з мізерною економією та без конкуренції в аукціоні.

шпала4

Источник zbk.org.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code