Замість путівок чорнобильцям виплачуватиметься грошова компенсація

Перегляди: 782

З 1 січня 2018 року громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи замість санаторно-курортного лікування будуть виплачувати компенсацію.

f4a56a

Про це повідомляє сайт БЦ-news.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 838 «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» було установлено, що середня вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, визначається Міністерством соціальної політики щороку з розрахунку 35 відсотків розміру одного прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).

Відзначимо, що з 1 січня прожитковий мінімум в Україні становить 1 373, 00 грн. Таким чином, середня вартість путівки для виплати особам з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування в 2018 році становить 481 грн.

Оформити компенсацію можна в управлінні соціального захисту населення. Для цього необхідно подати наступні документи:

— заява встановленого зразка;
— довідка для одержання путівки (форма 070-о);
— копія посвідчення громадянина, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи та вкладки до нього;
— копія паспорта.

Також, для огляду необхідно надати оригінал паспорту та посвідчення.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code