Заступник головного еколога Житомирщини з копійчаною зарплатнею тримає в заставі квартиру за 13 мільйонів (фото)

Перегляди: 1 580

Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області Антонюк Руслан Сергійович є іпотекодержателем квартири на Оболонській набережній у Києві вартістю близько 13 млн грн. Про це стало відомо з Реєстру прав на нерухоме майно

Йдеться про квартиру загальною площею 135,9 кв м на Оболонській набережній, 19 (будинок на фото). Згідно з даними витягу, Антонюк став іпотекодержателем на це майно у березні 2015 року.

ОБОЛОНЬ НАБЕРЕЖНА

Власником квартири є Тетяна Пушкар, свого часу приписана за однією адресою з Олександром Зейканом, екс-очільником Департаменту з видобутку нафти й газу НАК «Нафтогаз» та екс-радником Сергія Кацуби як народного депутата, а нині гендиректором ДП «Укргеофізика».

За даними ріелторських сайтів, наразі квартири в цьому будинку продають по ціні $3-4 тис за квадрат, зокрема квартири в цьому будинку з ідентичною площею коштують до $515 тис, або близько 13 млн грн. за офіційним курсом НБУ.

КВАРТИРИ

Згідно з декларацією за 2014 рік, Антонюк отримав 1,048 млн грн доходу. Заробітна плата складала лише 48 тис грн., а решту 1 млн грн чиновник отримав від продажу невідомого майна. У майновому реєстрі відомостей про продаж якоїсь нерухомості Антонюком не значиться. При цьому більшу частину доходу за той рік – 749 тис грн. – Антонюк витратив на купівлю Mercedes Benz S500 2010 року випуску. Також він володів на той час автомобілем Skoda Octavia A5 2011 року.

 

 

 

 

Згідно з цією ж декларацією, станом на 2014 рік чиновник не мав ні квартири, ні земельних ділянок. Разом з тим, за даними майнового реєстру, він разом із Людмилою Антонюк є власником квартири у Вишневому ще з 2006 р.

РУСЛАН АНТОНЮК1У 2013—2014 рр Антонюк був першим заступником голови Держекоінспекції у Київській області. У 2007—2012 рр він був помічником на платній основі народного депутата від БЮТ Віталія Данілова.

У 2008—2012 р.р. році Антонюк був співвласником ТОВ «Кар’єр-Сервіс», яке займається видобутком декоративного і будівельного каменю, добуванням гравію, піску, вапняку, крейди. Щодо Людмили Антонюк, то вона за даними ЄДР бізнесом не володіла.

Джерело: Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code