Заступник губернатора Харьківщини таємним розпорядженням продовжив оренду ставка партнерам іншого віце-губернатора

Перегляди: 577

ТОВ «Райський куточок» продовжено оренду на 49 років ставка та земельної ділянки загальною площею 26,39 га

Про це йдеться у розпорядженні Харківської ОДА № 611 від 24 грудня 2015 року, копія якого є в розпорядженні «Наших грошей». Документ підписав віце-губернатор Марк Беккер, але публічно воно не оприлюднено на офіційному сайті Харківської ОДА.

У 2006 році ТОВ «Райський куточок» орендували водойму, яка знаходиться на території Кочетоцької селищної ради у Чугуївській РДА терміном на 10 років. В травні 2015 року їм продовжили оренду ще на 10 років. У грудні 2015 року віце-губернатор зобов’язав голову Чугуївської РДА внести зміни до договору оренди з фірмою, збільшивши термін використання земельної ділянки до 49 років.

За даними карти Google, На території орендованної ділянки знаходиться Військовий дім мисливців та рибалок з банею, альтанками, басейном, тощо.

Cтавок-кадастрова карта

Засновниками ТОВ «Райський куточок» є Сергій Яковлєв, Віктор Уржумов, Олександр Алтухов. Усі троє є бізнес-партнерами ще одного віце-губернатора Харківської ОДА –  Євгенія Шахненка, який у 2012 році теж був у числі засновників цього підприємства.

Віктор Уржумов є бізнес-партнером Шахненка по ТОВ «Будівельна компанія «Прогрес-партнер». Одним із засновників «БК «Прогрес-партнер» є  Сергій Яковлєв.

Олександр Алтухов є засновником ТОВ «Восток-Строй». Якраз у  цій компанії до свого призначення в ОДА працював Шахненко.

Нагадаємо, що в 2011—2015 роках Шахненко очолював Департамент капітального будівництва ХОДА, а зараз на посаді віце-губернатора курирує будівництво в області.

Харківські правоохоронці відкрили декілька кримінальних проваджень щодо діяльності саме Департамента капітального будівництва, в тому числі й за часів Шахненка.

Харківську ОДА з лютого 2015 року очолює Ігор Райнін. До того він працював в Адміністрації президента, а по призначенні губернатором також став радником Бориса Ложкіна по регіональній політиці. Також Райнін раніше був помічником нардепа Арсена Авакова, який нині очолює міністерство внутрішніх справ.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code