Зеленський. Перелік обіцянок

Перегляди: 231

Передвиборча програма та риторика кандидата Зеленського містила 97 конкретних обіцянок: 70 – із програми, 22 – ті, які він давав у передвиборчий період, 5 – ті, які він декларував після оголошення результатів екзит-полів

unnamed (2)

«Слово і Діло» зафіксувало їх усі. Втім, чіткого зобов'язання знизити тарифи ані в програмі, ані в риториці Зеленського не було

85695-1_uk_large

Нагадаємо, що 22 квітня його політичний консультант Дмитро Разумков, коментуючи тему тарифів, заявив, що це «не зовсім прерогатива президента». «Але якщо ми говоримо про корупційну складову, так званий «Роттердам плюс», то позиція президента багато в чому може вплинути на ці процеси», – зазначив він. Ще один представник команди Зеленського Олександр Данилюк також сказав, що тарифи не в компетенції президента, але Зеленський порушуватиме питання обґрунтованості цін перед урядом.

Після заяви Разумкова Зеленському почали дорікати, що він відмовився від своїх зобов'язань. Зокрема, віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко заявила, що Зеленський та його команда «примудрилися менш ніж за 24 години після закінчення виборів повністю поміняти свої обіцянки»: «Виявляється, що не президент відповідає за тарифи. А як же тоді закінчення епохи бідності?».

Відзначимо, згідно з опитуванням КМІС, більш ніж 39% українців очікують у перші сто днів від нового президента саме зниження тарифів.

Источник slovoidilo

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code