Зеленський призначив нового командувача Сил спецоперацій

Перегляди: 149

Володимир Зеленський призначив генерал-майора Григорія Галагана новим командувачем Сил спеціальних операцій Збройних сил України

im578x383-3373f39b7ce1e75a3e2aa63968939d26_1598381093_extra_large

Про це повідомляє Офіс президента.

Зеленський заявив, що в умовах перемир’, змінилися завдання Операції об’єднаних сил.

“Буде більше провокацій від проросійських бойовиків, тож і командування, і особовий склад ССО мають більше працювати над їхнім недопущенням і превентивними заходами. Також необхідне впровадження більш агресивних заходів протидії викликам, які постають, – адекватно реагувати на провокаційні дії з боку противника”, – сказав він.

Галаган – генерал-майор запасу, з 1995 по 2002 роки проходив службу в Збройних силах України.

З 2002 по 2019 – військовослужбовець Служби безпеки України. Обіймав посаду першого заступника начальника Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України.

Ветеран російсько-української війни, має статус учасника бойових дій. У квітні 2015 року був поранений при виконанні бойового завдання. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня та орденом “Богдана Хмельницького” ІІІ ступеня.

Источник espreso

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code