Зеленський призначив понад 40 суддів до регіональних судів

Перегляди: 88

Президент підписав указ про призначення суддів

3j0a3243_25_id52149_650x410_650x410

Президент України Володимир Зеленський призначив понад 40 суддів до регіональних судів. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Згідно з указом президента, призначено:

  • Вінницький міський суд Вінницької області — Сергій Волошин та Ірина Курбатова
  • Гайсинський райсуд Вінницької області — Іван Капуша
  • Теплицький райсуд Вінницької області — Олександр Герман
  • Вільногірський райсуд Дніпропетровської області — Інна Ілюшик
  • Солонянський райсуд Дніпропетровської області — Олександр Стрельников
  • Жовтневий райсуд Дніпра — Ольга Наумова
  • Індустріальний райсуд Дніпра — Ганна Бєсєда та Євген Волошин
  • Кіровський райсуд Дніпра — Олександра Колесніченко
  • Червоногвардійський райсуд Дніпра — Дмитро Черкез і Михайло Юшков
  • Ленінський райсуд Дніпра — Максим Таус
  • Артемівський міськрайонний суд Донецької області — Ольга Конопленко
  • Орджонікідзевський райсуд Маріуполя — Інна Міхєєва
  • Богунський райсуд Житомира — Дмитро Кузнєцов
  • Королівський райсуд Житомира — Олександр Адамович і Костянтин Шалота
  • Вільнянський райсуд Запорізької області — Наталія Свідунович
  • Орджонікідзевський райсуд Запорізької області — Катерина Гашук
  • Бориспільський міськрайонний суд Київської області — Дмитро Ткаченко
  • Іванківський райсуд Київської області — Юрій Ткаченко
  • Фастівський міськрайонний суд Київської області — Наталія Осаулова
  • Долинський райсуд Кіровоградської області — Дмитро Баранський
  • Сокальський райсуд Львівської одбласти — Тетяна Струс
  • Ленінський райсуд Миколаєва — Дмитро Губницький
  • Суворовський райсуд Одеси — Інна Мурманова
  • Семенівський райсуд Полтавської області — Віктор Харченко
  • Дубровицький райсуд Рівненської області — Ірина Оборонова
  • Здолбунівський райсуд Рівненської області — Юрій Ковалик
  • Бучацький райсуд Тернопільської області — Роман Содомора
  • Лозівський райсуд Харківської області — Олексій Попов
  • Комінтернівський райсуд Харкова — Світлана Ященко
  • Московський райсуд Харкова — Алевтина Задорожна
  • Великоолександрівський районний суд Херсонської області — Олександра Сікора
  • Херсонський райсуду Херсонської області — Костянтин Рєпін
  • Новоушицький районний суд Хмельницької області — Олександр Яцина
  • Шепетівський райсуд Хмельницької області — Світлана Козачук
  • Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області — Михайло Степченко
  • Соснівський райсуд Черкас — Олена Борейко
  • Деснянський райсуд Чернігова — Тетяна Рощина

Источник РБК

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code