ЖАХ! СУТИЧКИ У ВІННИЦІ. Постраждалих забирають Швидкі: На моїх очах людей били ключками. Стрибали молодики ногами по жінці (ВІДЕО)

Перегляди: 534

Сьогодні, 29 серпня, у вінницькому мікрорайоні Сабарів чергове загострення: активісти стверджують, що на поле привезли чимало працівників комунальних служб, повідомляє Vlasno.info. Також із відео, яке знімають активісти, видно, що на поле заїхала техніка. На місце події виїхав кореспондент Vlasno.info Богдан Новак.

Screenshot_78

Однак вже за кілька хвилин зателефонував до редакції та повідомив, що йому розбили обличчя та бризнули в очі газом. — Все пече, я нічого не бачу, а з губи іде кров, – розповів журналіст по телефону.

Screenshot_79

Постраждав поліцейський 10:50 – Як стало відомо на дану годину, на місці події працюють дві швидкі, медики яких надають першу допомогу журналістові та активістам. Богдан Новак розповів, що його повалили на землю та били ногами по обличчю, не зважаючи на те, що він представився журналістом. Наразі він поїхав до лікарні на обстеження, оскільки, каже, у нього паморочиться у голові.

Bogdan Novak

Вінниця настільки європейське місто, що я не маю слів. Посеред білого дня б’ють жінок, правоохоронців, пресу. Б’ють кілька разів організована група спортсменів, які легко щезають в магічнону мареві очисних споруд мікрорайону Сабарів.

Окрім кореспондента, «дісталося» і активістам. Серед них — Юлія Піскунова, яка знімала, все, що відбувалося на камеру мобільного. Також постраждав один з оперативних співробітників вінницького міського відділу поліції, який був на місці події у штатному. Йому також побили обличчя та бризнули газом. Однак затримати тих, хто бив наразі не вдалося. Ці люди були у капюшонах, які закривали верхню частину обличчя, та пов’язках, які закривали нижню частину. Після того, як вони відтіснили протестувальників з поля та побили людей, зникли. Як передають наші кореспонденти, наразі на полі близько тисячі осіб. Біля входу встановлюються ворота. 11:30 – головний редактор газети «Правди сила», Ірина Басенко намагалась запитати у чоловіка, який був на полі у костюмі з краваткою, чому він не на роботі. Однак той почав виривати в неї з рук телефон, на який вона вела відеозйомку. Коли ж їй на допомогу прийшли колеги-журналістки, він обох їх штовхнув та хотів піти з місця події. Однак жупрналісти разом з мешканцями сабарова не дали йому цього зробити, покликали поліцейських, щоб ті відібрали у нього пояснення. Люди провели чоловіка вигуками «Ганьба!». Наразі Ірина Басенко пише заяву до поліції щодо перешкоджання діяльності журналіста. Загалом ситуація не змінилась: і сабарівчани, і ті, хто приїхали на поле, залишаються на своїх місцях. За словами кореспондентів Vlasno.info на місці подій побільшало правоохоронців. На поле приїхав відомий вінницький правозахисник Валерій Палій. Біля нього згуртувались сабарівчани та влаштували імпровізоване віче.

Источник Бизнес Украина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code