Журналісти дізналися, чим володіють найближчі соратники Лещенка

Перегляди: 416

У Найєма немає ні житла, ні машини, зате у Заліщук аж дві квартири в столиці

Найближчий друг і соратник народного депутата Блоку Петра Порошенка Сергія Лещенка Мустафа Найєм, відповідно до декларації, не має ані квартири, ані машини, ані рахунку в банку. Про це пише газета «Вести» у випуску за 8 вересня.

Водночас у власності цивільної дружини Мустафи, Тетяни Даниленко, відповідно до Реєстру нерухомості, можуть бути аж дві квартири в Києві. «Принаймні, у дівчини з аналогічними даними є квартира на Троєщині, а також і в центрі, на вул. Лисенка», — пише видання. Також газета зазначає, що в минулому році Найєм зізнався, що знімає двокімнатну квартиру в центрі за 5 тис. грн, в якій не було навіть лампочок і посуду.

Нардеп Світлана Заліщук за 2015 рік задекларувала дві квартири 158,7 та 41,6 кв.м. «Причому в Реєстрі вказана лише одна: велика квартира на Софійській в центрі Києва», — пише газета. За словами самої Заліщук, обидві квартири були куплені до того, як вона стала депутатом: «Квартиру на Тургенівській купила в 2006 році. Квартиру на Софійській купили разом із моїм цивільним чоловіком у 2013 році. Його доходи вказані у моїй декларації».

Ще один анти корупціонер Віталій Шабунін нещодавно у Facebook повідомляв, що продає квартиру. Його дружині Олені належить шість соток землі у Бориспільському районі у садовому товаристві «Злагода». Як пояснив «Вістям» Шабунін, квартиру йому вдалося продати місяць тому. «Це була невелика двокімнатна квартира на Борщагівці, її продали за 34 тис. дол. Гроші порібні на покриття розстрочки з будівництва. Ми з дружиною почали будівництво на її ділянці. Це буде одноповерховий будинок з газобетону на 120 «квадратів». Мій дохід за місяць становить 2 тис. дол..., цими грошима я й буду платити за розстрочку. А гроші з продажу квартири покрили перший внесок», — розповів він.

Також вчора стало відомо, що правління партії ДемАльянс розглянуло рішення Сергія Лещенка скласти з себе повноваження члена правління політсили. Про це повідомила народний депутат, член правління Демальянсу Світлана Заліщук на своїй сторінці в Facebook.

«Ми підтримуємо рішення нашого колеги звернутися до НАЗК і НАБУ з закликом провести перевірку придбання ним житла та оприлюднити її результати. На час проведення перевірки Сергій не братиме участі в роботі керівних органів партії», — написала вона.

Заліщук зазначила, що вимоги партії про прозорість та підзвітність політиків перед суспільством стосуються всіх без винятку. «Це стосується і Сергія, який робив і продовжує робити вагомий внесок в боротьбу з політичною корупцією в країні», — заявила вона.

У Демальянсі сподіваються в найкоротші терміни отримати вичерпну і остаточну відповідь з цього питання від НАЗК і НАБУ.

Раніше стало відомо про те, що Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 кв. м, про що свідчить довідка з держреєстру майнових прав на нерухоме майно. За поточними цінами на нерухомість у цьому районі, вартість такої квартири складає близько 7,5 млн грн.

Сам Лещенко заявив, що придбав елітне житло частково не за свої кошти.

Джерело: Главком

 

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code