Зірковий дерибан: депутати хочуть віддати елітну землю засекреченим сусідам екс-заступника мера Рівного

Перегляди: 664

У четвер сесія Рівненської міської ради розглядатиме понад 300 питань порядку денного. Понад 80 відсотків з них – земельні. Після скандалу з розподілом 200 ділянок у масиві Макарова-Пржевальского, міська влада вирішила змінити тактику. «Жирні» вирішили сховати серед товщі рутинних питань. А ховати є що. Міські обранці планують безкоштовно роздати щонайменше 7 земельних ділянок в елітному районі «Беверлі Хілз», де по сусідству мешкає еск-застуник міського голова Рівного Андрій Філін. Можливо саме тому підлеглі Володимира Хомка в проектах рішень незаконно вирішили приховати зірочкам всю інформацію про власників земельної ділянки та про саму ділянку

Про це пише «Антикорупційний моніторинг».

Головна «земледерибанна» контора Рівного – управління капітального будівництва продовжує свою благодійну діяльність з допомоги земельними ділянками всім «малозабезпеченим», «пільговикам», і просто глибоко розчаровим в ідеалах рівнянам. Майже рік УКБ намагається проштовхнути через сесію виділення 200 ділянок у житловому масиві Макарова-Пржевальского так званому кооперативу забудовників, серед пайовиків якого – прокурори, судді, офіцери СБУ, депутати міської та обласної ради, народні депутати та їх родичі. Однак, депутати Рівненської міської ради на кожному засіданні сесії цьогоріч  відмовляють прохачам Макарова-Пржевальского у безкоштовному виділення земельних ділянок. Попри принципову позицію депутатів УКБ продовжує ставити ці питання в порядок денний? І не по одному питанню, а пакетами з захованими в них ділянками депутаті і суддів.

Кажуть, що голосування «пакетом» то ще й принципова вимога міського голови? Для чого з впертістю осла виносити ці непрохідні питання на сесії? Зімітувати бурхливу діяльність перед пайовиками кооперативу? Бажання зламати депутатів через коліно?  Тим часом УКБ почало готувати запасний план для ділянок на Макарова-Пржевальського – продовження договорів оренди. Бо попередні закінчуються в жовтні цього року. Нові договори – річ для пайовиків неприємна (1 тис грн. в місяць), але дає змогу пережити розголос і скандал, а потім тихенько «пропихнути» потрібне питання в купі іншими на якомусь засіданні за рік-два.

Власне, метод «пропихнути втіхаря» досить поширена практика для Рівнеради та УКБ. Так на засіданні в четвер, 14 липня, депутатам пропихуватимуть хвости з попереднього жирного масиву – «Беварлі Хілз» в районі Костромської. Пропихуватимуть питання внаглу. Адже жодної інформації про власників будинків, орендарів земельних ділянок в реєстрах нема. Значиться лише, що форма власності не визначено. Відповідно до даних геокадастру чудові будиночки побудовані власниками на землі, яка навіть їм не належить і немає договорів оренди? Так виходить?

Незважаючи на значний суспільний резонанс, підлеглі міського голови Рівного аж ніяк не сприяють публічності в розподілі цих ділянок. На сайті в розділі проекти рішень Рівнеради опубліковані проекти рішень по 7 ділянках на «Беверлі Хілз». Опубліковані з грубими порушеннями. Володимир Хомко з підлеглими незаконно вирішили приховати зірочкам всю інформацію про власників земельної ділянки та про саму ділянку.

Які ж ділянки хочуть передати депутати і що на них знаходиться?

Вул. Новобармацька, 8 – на кадастровій карті немає нанесеної земельної ділянки та жодних договорів оренди

Вулиця Григорія Горбачевського, 8, – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня

Вулиця Євгена Борового, 6 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня

Вулиця Є. Борового, буд. 7 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня

Вулиця Євгена Борового, 9 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня

Вулиця Бориса Степанишина, 15 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня

Вулиця Буковинська, 46 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня

Тим часом власниками ошатних котеджиків дуже поталанило з сусідами. Адже майже паркан в паркан з ними живе колишній заступник міського голови Рівного з питань будівництва і архітектури Андрій Філін, який торік звільнився з займаної посади.

Андрій Філін

Пан Андрій не тільки давно встиг завершити будівництво і обжитися, а й вже приватизував земельну ділянку. Відповідно до реєстру речових прав на нерухоме майно 28 грудня 2015 року право власності на 10 соток за адресою вулиця Буковинська, 38 зарєстровано за наступними особами: Філін Оксана Сергіївна та Філіна Людмила Прокопівна.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code