Знеструмлення Криму завдало удару по українських олігархах та їх лобістах

Перегляди: 566

Підрив опор енергомережі і знеструмлення Криму завдали удару не тільки по кримських сепаратистах, але і по російських олігархах Костянтину Григоришину та Олександру Бабакову, а також корумпованих українських чиновниках

Про це пише сайт Цензор.НЕТ.

Справа в тому, що майже 12% акцій «Крименерго» належить Garensia Enterprises Limited Григоришина. Після так званої націоналізації «Крименерго» Григоришин фактично отримав повний вплив на підприємство. Бабаков і далі контролює «Севастопольенерго». Постачання енергії в окупований Крим через відсутність прозорості, українського контролю і напівлегальні механізми стала вигідним бізнесом.

Видання стверджує, що з боку влади цей бізнес лобіюють міністр енергетики Володимир Демчишин і замдиректора «Укренерго» Юрій Касіч. Вони мають давні зв’язки з Григоришиним. Демчишин, працюючи в ICU, консультував Григоришина в покупці Луганського енергетичного об’єднання, а Касіч протягом декількох років працював менеджером у чотирьох компаніях цього російського олігарха.

Крім того, Григоришин має великий вплив на держпідприємство «Енергоринок». "Бабаков і Григоришин володіють 19 обленерго! Це справжня економічна окупація, а чиновники, які це прикривають, — колабораціоністи! Саме тому ідея енергоблокади Криму і Донбасу викликає шалений опір чиновників, політиків і ЗМІ. Справа у великих грошах, заради яких чиновники, підкуплені Григоришиним , вже «визнали» окупований Крим «федеральним округом», — зазначає видання.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code