Золоті батони та лопати: ТОП найбільш кричущих речей прибічників Януковича

Перегляди: 738

24 січня головний редактор видання «Лівий берег» Соня Кошкіна опублікувала курйозну новину про те, що при обшуках у колишнього заступника Генерального прокурора Рената Кузьміна була знайдена золота лопата. Користувачі «Фейсбук» одразу підхопили новину та почали згадувати про інші кумедні знахідки, які колись належали команді біглого президента Януковича. «1News» вирішив зібрати в одному матеріали все, що відомо про цінні речі колишньої влади, над якими досі потішається вся країна

золото_заглавная

Слід сказати, що сам Ренат Кузьмін відреагував на інформацію про його золоту лопату з гумором, натякаючи на те, що все це вигадки. Зокрема він написав вигадану історію про те, що при обшуку у Соні Кошкіної силовики знайшли золоту мітлу. «За інформацією того ж супер-надійного джерела, на цій мітлі Соня Кошкіна переміщається в повний місяць по рідному місту і наводить порчу на людей на замовлення недоброзичливців», — пише Кузьмін, додаючи, що інформація про золоту лопату — такий же фейк, як і про мітлу, на якій літає Соня Кошкіна. «Але вона — відображення порядності всієї української журналістики і всієї української влади», — підсумував екс-заступник Генпрокурора.

кошкина

кузьмин

Звісно, поки інформацію про золоту лопату Кузьміна не підтвердять правоохоронці, які її начебто знайшли, стверджувати, що це правда, неможна. Однак, варто зазначити, що схожий прецедент, коли факт наявності такої коштовної лопати підтвердився, українська історію знає.

Скарби Азарова

Видання «Комсомольская правда в Украине» пише про те, що на початку грудня 2016 року, коли поліція знайшла таємну квартиру прем’єр-міністра Миколи Азарова, серед знайдених там «скарбів» теж нібито виявилася … золота лопата. «Або хоча б документ, що підтверджує володіння такою річчю. У 2007 році, коли Азаров, тодішній міністр фінансів, пишно святкував свій 60-й день народження, ювелірний Дім «Лобортас» підніс йому сертифікат на «Велику совкову лопату» БСЛ «для грошей». Родзинка кабінетного сувеніра в тому, що в нього вбудований стилет. Символічно це означає, що лопатою господар багатство буде гребти, а стилетом — його захищати», — пише «Комсомолка» та додає фото цього подарунка.

лопата

Золота лопата Азарова.

До речі, у тій же таємній квартирі Азарова, яку знайшли минулого року, були й інші скарби. Серед них картини відомих художників, старовинні ікони, столове срібло та зброя. Також серед всього цього багатства була картина з портретом самого Азарова.

Азаров

Пшонка-стайл.

Власні портрети любив і колишній Генпрокурор Віктор Пшонка. У 2014 році активісти знайшли його маєток к селі Гореничі поблизу Києва. Помпезний несмак вразив багатьох. Тут і золоті інтер’єри, і власний басейн, і картини з іконами.

пшонка2

«Золотий» маєток Пшонки

Проте найбільше з усього побаченого вражав портрет Пшонки в образі римського патриція. Після цього ім’я колишнього Генпрокурора стало загальним і почало уособлювати в собі кричущий несмак.

viktor_phonka

Золото Ставицького.

Більш вишуканий смак мав колишній міністр палива та енергетики Едуард Ставицький, який зараз живе в Ізраїлі та носить прізвище Розенберг. При обшуку у його помешканні була знайдена колекція годинників відомих світових брендів. Наприклад, годинник Girard Perregaux (Жерар Перего) модель Opera One Three Bridges — справжній витвір мистецтва з лімітованої серії і здатний програвати мелодію. Такі годинники вже зняті з виробництва — спеціалізовані сайти повідомляють, що остання ціна при продажу склала 615 тисяч доларів. Ще один надзвичайно дорогий годинник, вилучений у Ставицького — це Bovet з турбійоном серії «Butterfly», який також знятий з виробництва. Подібна більш сучасна модель коштує 266 тисяч євро. «Найдешевшим» є екземпляр Poljot International, модель Strela II — він коштує всього 3,5 тисячі доларів.

часі ставицкого

Годинники Ставицького

Окрім годинників, у квартирах Ставицького також були знайдені 4,8 млн дол., нерозпакованих з американських обгорток та 49,8 кілограмів золота. До речі, в інтерв’ю, яке екс-міністр дав виданням «Українська правда» та «Страна» у серпні 2016 року, він підтвердив, що все знайдене належало його родині. «Часть драгоценностей и часов принадлежала моим родственникам. Кое-что мне принадлежало. Это изложено в наших заявлениях, где мы просим, чтобы нам это вернули», — зазначає Ставицький, який вочевидь вважає, що така пристрасть до коштовних речей та золота – є нормальною.

золото ставицкого

Золото Ставицького

Золотий батон Януковича

Перше місце у символічному рейтингу любові до всього блискучого безумовно займає біглий екс-президент Віктор Янукович. Після Революції гідності країна на власні очі могла побачити, як жив найвідоміший український втікач. Найбільш кумедною знахідною, що може конкурувати по безглуздості із коштовною лопатою, безумовно є золотий батон. Його знайшли при обшуку у Межигір’ї.

батон

Золотий батон Януковича

Як зазначали ЗМІ, золотий батон нібито був подарований екс-президенту харківським бізнесмен Володимиром Лук’яненко. Вага виробу — два кілограма. Нібито він виконаний в натуральну величину звичайного батона, хоча деякі експерти, порівнявши його з фото на тлі аркуша паперу А4, говорять про більш скромні габарити. Ціна такого злитка могла сягати 1,5 мільйона гривень.

При тому, що вся країна бачила з екранів телевізорів цей батон, на сьогодні відомо, що він зник. У травні 2016 року стало відомо, що справа про зникнення цінностей з Межигір’я, в тому числі і горезвісного «золотого батона» закрита. Про це повідомлялося у відповіді прокуратури Київської області на запит народного депутата Дмитра Добродомова.

Тоді ж, коли у Межигір’ї знайшли батон, журналістам телеканалу ICTV вдалося відзняти вбиральню Януковича. Адже ще в часи його президентства ходили чутки, що унітаз у нього нібито із золота. Легендарний унітаз дійсно виявився золотим. Щоправда, не весь, а тільки його нижня частина.

Розмірковуючи над всіма переліченими прикладами кричущого несмаку, хочеться сказати, що напевно і у нинішніх можновладців є схожі дорогоцінні речі. Незрозуміло тільки одне, що спонукає їх до того, щоб володіти «золотими лопатами» та портретами а ля Цезар?

Источник  1news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code