«Зоря»-«Машпроект» не торгуючись виграла у сумського заводу 2,3 мільярда на компресорну станцію

Перегляди: 411

Філія «Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи» АТ «Укртрансгаз» 10 жовтня за результатами тендеру замовила ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект» реконструкцію компресорної станції «Яготин» за 2,25 млрд грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро»

ef6ee0acdf

До вересня 2020 року виконають проектно-вишукувальні, пам’ятко-охоронні, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, навчать персонал та введуть станцію в експлуатацію. Зокрема передбачено будівництво нового компресорного цеху з чотирма газоперекачувальними агрегатами потужністю по 16 МВт з ефективним ККД приводу 35%. Гарантійний строк на об’єкт становить десять років, на обладнання – півтора роки.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Роботи не менше ніж на 20% ціни підряду виконає субпідрядник ПрАТ «Спеціалізоване монтажне управління №24», яке на 55% належить ТОВ «Компанія Відос» Олександра Бадягаєва, Володимира, Людмили та Ольги Скачко. Ще 7,73% акцій має Володимир Печура, а 6,26% – Геннадій Бадаєв. У 2005 та 2010 роках засновником субпідрядника «СМУ №24» був Семен Шлаєн, екс-директор Дніпропетровського облводоканалу.

Завод «Зоря»-«Машпроект» ДК «Укроборонопром» очолює Костянтин Картошкін, який раніше з 2009 року керував ПАТ «Севастопольський морський завод» Петра Порошенка.

Єдиним допущеним конкурентом було ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» Костянтина Григоришина. Ніхто не знижував ціну на аукціоні, а формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі у 2,47 млрд грн. склала 9%.

Натомість ПрАТ «Будівельна асоціація Інтербудмонтаж» Світлани і Володимира Петруків не допустили до торгів, оскільки наданий ним на підтвердження повноважень директора протокол позачергових загальних зборів акціонерів нібито був прийнятий з порушенням статуту самого підприємства і закону «Про акціонерні товариства». Мова йшла про відкрите голосування замість використання бюлетенів, відсутність відомостей про кворум, хибну загальну кількість голосів та секретаря зборів, який не обирався секретарем.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code