ЗУСТРІЧ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ГЕННАДІЯ ДИКОГО З ТУРЕЦЬКОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ З МІСТА МАНІСА

Перегляди: 345

15 грудня відбулася зустріч Білоцерківського міського голови Геннадія Дикого з турецькою делегацією з міста Маніса, яку очолював генеральний менеджер компанії ÖZ-KA Озгюр Караджа

Під час зустрічі представники делегації передали підписаний мером їхнього міста Протокол про наміри між Білою Церквою та Манісою, за яким встановлюються дружні відносини між містами та який передбачає розширення і поглиблення довгострокового співробітництва, зокрема в галузі економіки, торгівлі, логістики, сільського господарства, розвитку транспортної інфраструктури тощо.

Візит турецької делегації відбувся за підтримки Почесного консула України у м.Ізмір Турецької Республіки Хікмета Четіна Гюверджіна.

Нагадаємо, що в лютому цього року міським головою Геннадієм Диким було надіслано запрошення керівництву м.Маніса (Туреччина) зі пропозицією підписати Меморандум про співпрацю з Білою Церквою в різних сферах життєдіяльності, який був підписаний та переданий нашому місту.

Презентуючи можливості Білої Церкви, міський голова Геннадій Дикий відмітив, що місто має великі стратегічні плани щодо свого розвитку і воно відкрите до співпраці з широким колом можливих інвесторів. Наголосив, що Біла Церква має хороші логістичні, технологічні можливості та, головне, високий людський потенціал, необхідний для розвитку та започаткування нових інноваційних виробництв.

Представники делегації з Туреччини висловили зацікавлення у спільних проектах у різних сферах та відвідали індустріальний парк та ряд промислових майданчиків, які потенційно можуть бути використані інвесторами.

В зустрічі взяв участь заступник міського голови Володимир Хмурич.

Источник Гриф

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code