Про внесення змін до пункту 22.5 «Правил дорожнього руху»

Перегляди: 4 284

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 869 «Про внесення змін до пункту 22.5 Правил дорожнього руху» внесени зміни (доповнення) до пункту 22.5 ПДР (затверджени Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306), згідно яких рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11т., здвоєні осі — понад 16т., строєні осі — понад 22т. або фактичною масою понад 40т. (для контейнеровозів — навантаження на одиночну вісь — понад 11т., здвоєні осі — понад 18т., строєні осі — понад 24т. або фактичною масою понад 44т., а на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією для них маршрутах — понад 46т.) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.

Також забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7т. або фактичною масою понад 24 т. автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

Залишається тільки сподіватися, що внесені зміни (доповнення) в ст. 22.5 ПДР будуть виконуватися не тільки водіями, а й тими, хто прямо зобов'язаний контролювати виконання вимог ПДР і положень законодавства.

Але, судячи з усього, це робити не поспішають ні ті, ні інші ... Тому ми й маємо розбиті дороги і «чорні діри», в які безслідно йдуть величезні суми, виділені на ремонт автодоріг.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code